Dni Neymara w PSG są już policzone. Kibice nie chcą go w Paryżu!

Dni Neymara w PSG są już policzone. Kibice nie chcą go w Paryżu! fot. Wikipedia
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: L’Équipe

Neymar nie znalazł się w kadrze Paris Saint-Germain na spotkanie inauguracyjne sezon Ligue 1 przeciwko Nîmes, ponieważ przedstawiciele klubu prowadzą zaawansowane rozmowy z zespołami chcącymi pozyskać Brazylijczyka przed zamknięciem letniego okienka transferowego.

27-letni zawodnik próbuje w ostatnich tygodniach usilnie zakończyć swoją przygodą z francuskim futbolem i najchętniej przywdziałby ponownie barwy Barcelony, z której trafił w sierpniu 2017 roku do ekipy z Parc des Princes za rekordową sumę opiewającą na 222 miliony euro.

Poza „Dumą Katalonii” chęć zakontraktowania reprezentanta Brazylii przejawia również Real Madryt, który według informacji przekazywanych przez europejskie media, jest obecnie bliżej osiągnięcia zadowalającego porozumienia z obecnym pracodawcą piłkarza oraz samym zawodnikiem.

Bez względu na końcowy finał sagi transferowej z udziałem 27-latka jest już pewne, że jego ewentualne pozostanie w PSG nie zostanie najlepiej przyjęte przez najzagorzalszych fanów aktualnego mistrza Francji, którzy w trakcie spotkania z Nîmes śpiewali i wywiesili kilka obrażających transparentów skierowanych do Brazylijczyka o treści takiej jak: „Neymar spier*****”, „Pobicie przez dziwkę nie zdarza się tylko podczas remontad. Pamiętasz?” czy „Neymar skur*****”.

Nie da się już ukryć, że dni Brazylijczyka na Parc des Princes są już najprawdopodobniej policzone i teraz władze klubu starają wynegocjować jak najlepsze dla siebie warunki związane z odejściem piłkarza, które poza otrzymaniem gotówki zakładają zapewne pozyskanie przynajmniej jednego nowego gracza w ramach transakcji.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy