Dobry występ Jesúsa Jiméneza w szalonym meczu MLS [WIDEO]

Dobry występ Jesúsa Jiméneza w szalonym meczu MLS [WIDEO] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Źródło: Toronto FC

Jesús Jiménez dobrze wcielił się w rolę snajpera w kanadyjskim Toronto FC.

W lutym tego roku napastnik postanowił zakończyć swoją ponad czteroletnią przygodę w Górniku Zabrze, aby spróbować swoich sił za oceanem. Polski klub zarobił na jego transferze około 650 tysięcy euro, a sam zawodnik, jak na razie, nie żałuje swojej decyzji.

W nocy z sobotę na niedzielę czasu polskiego Jesús Jiménez znalazł się w podstawowym składzie na wyjazdowe spotkanie z New York City FC. Dla gości mecz zaczął układać się fantastycznie. Nie minęło pół godziny gry, a Toronto prowadziło 2:0 właśnie za sprawą Jiméneza, który pod koniec pierwszej połowy dołożył do kompletu żółtą kartkę.

Pierwsze trafienie Jesúsa Jiméneza:

Drugie trafienie Jesúsa Jiméneza:

Dla Hiszpania i jego zespołu była to jednak podróż z nieba do piekła. Gospodarze zdobyli kontaktową bramkę jeszcze przed przerwą, by później, po 30 minutach od rozpoczęcia drugiej połowy, dołożyć aż cztery trafienia.

Po zejściu Jiméneza w 80. minucie meczu Toronto za wszelką cenę chciało wywieźć z Yankee Stadium przynajmniej punkt. Czasu starczyło jednak na strzelenie dwóch goli, a ligowe spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 5:4.

28-letni wychowanek CD Leganés zaliczył udany start sezonu. Po ośmiu meczach ma na koncie już sześć trafień i jedną asystę.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Były trener Legii Warszawa o decyzji Jacka Zielińskiego. „Wystąpił u niego syndrom hazardzisty” Były trener Legii Warszawa o decyzji Jacka Zielińskiego. „Wystąpił u niego syndrom hazardzisty” Legenda Legii Warszawa może wzmocnić jej rezerwy Legenda Legii Warszawa może wzmocnić jej rezerwy Ole Gunnar Solskjær łączony z nową posadą Ole Gunnar Solskjær łączony z nową posadą Kontrakt piłkarza Wisły Kraków przedłużony, ale... i tak odejdzie?! Kontrakt piłkarza Wisły Kraków przedłużony, ale... i tak odejdzie?! Carlo Ancelotti zaskoczył. Kontuzjowany piłkarz blisko powrotu do gry Carlo Ancelotti zaskoczył. Kontuzjowany piłkarz blisko powrotu do gry Ta dwójka odejdzie z Legii Warszawa Ta dwójka odejdzie z Legii Warszawa Z przyszłością Josué już wszystko jasne?! „90 procent do 10” Z przyszłością Josué już wszystko jasne?! „90 procent do 10”