Dolha niepewny przyszłości

2007-03-13 09:59:02; Aktualizacja: 17 lat temu
Redakcja Źródło: gazeta.pl

Rumuński bramkarz Wisły Kraków Emilian Dolha został bardzo słabo oceniony po ostatnim meczu ligowym z Arką Gdynia. Przyczynił się on bacznie do stracenia obu goli przez co mimo prowadzenia "Biała Gwiazda" tyl(...)

Rumuński bramkarz Wisły Kraków Emilian Dolha został bardzo słabo oceniony po ostatnim meczu ligowym z Arką Gdynia. Przyczynił się on bacznie do stracenia obu goli przez co mimo prowadzenia "Biała Gwiazda" tylko zremisowała to spotkanie 2:2. Rodzi się więc pytanie jaka przyszłość czeka rosłego golkipera w zespole z Reymonta.

Zapytany o zdanie trener krakowian Adam Nawałka mówi, że w najbliższym czasie nie przewiduje żadnych zmian związanych z obsadą bramki.

"Nie tylko Ema zawinił. To był łańcuszek błędów, który znacznie wcześniej powinien być przerwany. Ema świetnie się spisywał we wcześniejszych meczach, również w pierwszej połowie spotkania z Arką bronił bardzo dobrze. Nie ma bramkarza, który by się nie pomylił" - broni Rumuna Nawałka.

Dolha ma obecnie podpisany kontrakt z Wisłą do końca obecnego sezonu. Jeszcze do niedawna działacze zespołu wicemistrza Polski byli skłonni przedłużyć z nim umowę. Jeżeli seria błędów będzie się powtarzać to niestety będzie się on musiał pożegnać z Krakowem.