Domagoj Antolić znalazł nowy zespół. Zagra w Arabii Saudyjskiej

Domagoj Antolić znalazł nowy zespół. Zagra w Arabii Saudyjskiej fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk I Meczyki.pl

Domagoj Antolić, który niedawno pożegnał się z Legią Warszawa, będzie kontynuował karierę w Damac FC - podaje Tomasz Włodarczyk na łamach portalu Meczyki.pl.

Antolić odszedł z Legii po tym, jak wraz z końcem roku wygasł jego kontrakt. Na przestrzeni ostatnich miesięcy Chorwat miał na stole kilka propozycji. Interesowały się nim kluby m.in. z Chin, Turcji i Arabii Saudyjskiej. Wiadomo już, że 30-letni pomocnik będzie kontynuował karierę w tej ostatniej.

Damac rywalizuje w rodzimej ekstraklasie. W 13 dotychczasowych spotkaniach ligowych drużyna zdobyła tylko dziewięć punktów i plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli. Jej strata do bezpiecznej strefy nie jest jednak duża, bo wynosi cztery „oczka”.

Przy wyborze nowego klubu przez byłego legionistę zapewne nie bez znaczenia był fakt, że Damac prowadzi chorwacki szkoleniowiec - Krešimir Režić.

Antolić był związany z Legią od początku 2018 roku, kiedy to przeniósł się do Warszawy z Dinama Zagrzeb. Chorwat rozegrał w jej koszulce 98 meczów, notując cztery trafienia i 11 asyst. Piłkarz opuścił Polskę, mając na koncie dwa mistrzostwa i puchar kraju.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy