Dominik Nagy może opuścić Legię

Dominik Nagy może opuścić Legię fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport.tvp.pl

Sport.tvp.pl donosi o możliwym odejściu Dominika Nagya z Legii Warszawa.

Temat transferu węgierskiego skrzydłowego wraca co jakiś czas. Do tej pory za każdym razem kończyło się tylko na medialnych spekulacjach. Zimą może być inaczej. Legia gotowa jest rozstać się z 24-latkiem, a sam zawodnik chciałby zmienić otoczenie.

Ostatnie miesiące nie należą do Nagya. W tym sezonie rozegrał on w pierwszym zespole Legii 17 spotkań, po raz ostatni pojawiając się na murawie w końcówce września. Brak regularnych występów oczywiście utrudnia znalezienie mu nowego klubu, którego oferta zadowoli zarówno wicemistrzów Polski, jak i samego piłkarza.

Legia oczekuje za Nagya 1,5 miliona euro. Takie pieniądze podobno jest skłonny zapłacić za niego MOL Vidi FC. Problem w tym, że 24-latek nie chce wracać do ojczyzny. Jego przedstawiciele szukają więc innych kierunków. Wstępnie mówi się o Niemczech (2. Bundesliga), Rosji, Belgii, Grecji i Portugalii.

Finalizacja transferu nie będzie łatwa, ale nie jest to niemożliwe. Kluczowe okaże się zapewne to, czy strony będą potrafiły znaleźć kompromis.

Jak czytamy, z Legii może odejść zimą więcej zawodników. Na tej liście są Salvador Agra oraz William Rémy. Szczegółowo będą też analizowane wszelkie oferty złożone za Radosława Majeckiego, na którym warszawianie mogą obecnie zarobić najwięcej.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy