Dortmund po Ünala

Dortmund po Ünala
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: De Telegraaf

Enes Ünal znajduje się w transferowych planach Borussii.

„De Telegraaf” podaje, że klub z Dortmundu, podobnie jak Lazio, skontaktował się z agentem napastnika, by przedstawić mu warunki potencjalnego transferu. Nie wiadomo jednak, czy w grę wchodzi definitywna przeprowadzka (Borussia zapewne będzie zainteresowana tylko takim wariantem).

19-latek obecnie przebywa na wypożyczeniu w Twente, gdzie imponuje formą. W Eredivisie zdobył 18 bramek i potwierdza opinie na temat swojego potencjału. Do czerwca, jak sam stwierdził, chce podjąć decyzję odnośnie przyszłości.

- W ciągu najbliższych tygodni chcę mieć dokonany wybór. Następny krok w karierze będzie niezwykle ważny.

Macierzystym klubem Ünal jest Manchester City, ale napastnik nie może grać na Etihad ze względu na brak pozwolenia o pracę. Szanse, że dostanie je tego lata nie są duże i prawdopodobnie jeszcze rok spędzi na wypożyczeniu. Holendrzy chcą go zatrzymać u siebie, ale oferty z Borussii i Lazio wydają się bardziej atrakcyjne.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy