Dortmund po Ünala

Dortmund po Ünala
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: De Telegraaf

Enes Ünal znajduje się w transferowych planach Borussii.

„De Telegraaf” podaje, że klub z Dortmundu, podobnie jak Lazio, skontaktował się z agentem napastnika, by przedstawić mu warunki potencjalnego transferu. Nie wiadomo jednak, czy w grę wchodzi definitywna przeprowadzka (Borussia zapewne będzie zainteresowana tylko takim wariantem).

19-latek obecnie przebywa na wypożyczeniu w Twente, gdzie imponuje formą. W Eredivisie zdobył 18 bramek i potwierdza opinie na temat swojego potencjału. Do czerwca, jak sam stwierdził, chce podjąć decyzję odnośnie przyszłości.

- W ciągu najbliższych tygodni chcę mieć dokonany wybór. Następny krok w karierze będzie niezwykle ważny.

Macierzystym klubem Ünal jest Manchester City, ale napastnik nie może grać na Etihad ze względu na brak pozwolenia o pracę. Szanse, że dostanie je tego lata nie są duże i prawdopodobnie jeszcze rok spędzi na wypożyczeniu. Holendrzy chcą go zatrzymać u siebie, ale oferty z Borussii i Lazio wydają się bardziej atrakcyjne.


Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ronaldo z największym spadkiem wartości w Serie A. Piątek w czołówce Ronaldo z największym spadkiem wartości w Serie A. Piątek w czołówce Transfermarkt zaktualizował swoje wyceny. Nowy najdroższy zawodnik w Premier League! Transfermarkt zaktualizował swoje wyceny. Nowy najdroższy zawodnik w Premier League! Janczyk: „Dzień jak co dzień, dzień po dniu”... Miały być testy, lecz piłkarz zniknął Janczyk: „Dzień jak co dzień, dzień po dniu”... Miały być testy, lecz piłkarz zniknął Ronaldinho: Messi nie jest najlepszy w historii Ronaldinho: Messi nie jest najlepszy w historii Klimala bohaterem głośnego transferu? Kierunek - Serie A! Klimala bohaterem głośnego transferu? Kierunek - Serie A! Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy