Dramat gwiazdora Atlanty United. OFICJALNIE: Poważna kontuzja Josefa Martíneza

Dramat gwiazdora Atlanty United. OFICJALNIE: Poważna kontuzja Josefa Martíneza
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Atlanta United

Josef Martínez zerwał więzadło krzyżowe w meczu otwierającym rywalizację w Major League Soccer przeciwko Nashville SC (2:1).

Reprezentant Wenezueli należy do wyróżniających się graczy występujących w amerykańskich rozgrywkach i bez wątpienia jest największą gwiazdą Atlanty United, która głęboko wierzy w to, że zakończy rozpoczęte już rozgrywki z drugim mistrzowskim tytułem w swojej krótkiej historii.

Plany najlepszej drużyny MLS z sezonu 2018 mogą jednak lec w gruzach, a wszystko przez poważny uraz odniesiony przez środkowego napastnika w trakcie potyczki z Nashville SC (2:1).

Josef Martínez zerwał więzadło krzyżowe przednie w prawym kolanie podczas sobotniego meczu i teraz czeka go operacja oraz przynajmniej półroczna przerwa w grze.

Jego długa absencja będzie z pewnością stanowić poważny problem dla drużyny prowadzonej przez Franka de Boera, która walczy także o zwycięstwo w CONCACAF Champions League, gdzie awansowała już do ćwierćfinału i zmierzy się w nim z faworyzowaną Américą.

Wenezuelczyk trafił do Atlanty United w lutym 2017 roku. Od tego czasu rozegrał 103 spotkania dla amerykańskiego zespołu, w których zdobył aż 90 goli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy