Dramat reprezentanta Włoch. Kolejna fatalna kontuzja [WIDEO]

Dramat reprezentanta Włoch. Kolejna fatalna kontuzja [WIDEO] fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: La Gazetta dello Sport

Bramkarz Genoi, Mattia Perin, po raz kolejny będzie musiał dłużej odpocząć od futbolu.

24-latek nie będzie miło wspominał niedzielnego spotkania Serie A z Romą (0:1). Golkiper już w 8. minucie był zmuszony zejść z boiska, po tym jak doznał urazu nie będąc atakowanym przez przeciwnika. Diagnoza? Zerwanie więzadeł krzyżowych w lewym kolanie. Jak poinformowała już Genoa, reprezentant Włoch w najbliższych dniach przejdzie operację u profesora Marianiego.


Perin po zejściu z boiska nie ukrywał łez. Nie ma jednak się co dziwić, wszak kilka miesięcy temu wrócił do pełni sił po identycznym urazie, którego nabawił się w kwietniu. Różnica jest taka, że wtedy chodziło o prawe kolano.


Golkiperowi, który tak jak teraz, leczył się wtedy u Marianiego w rzymskiej klinice Villa Stuart, dość szybko udało się stanąć na nogi. Niewielką liczbę spotkań Genoi, którą musiał opuścić, przysłonił jednak fakt, że koło nosa przeszła mu niepowtarzalna okazja wyjazdu na Euro 2016. 


Trzeba dodać, że kariera Perina, póki co, naznaczona jest długimi przerwami od piłki. Oprócz więzadeł, Perin w ostatnich latach miał spore problemy z barkiem, przez które stracił drugą część 2015 roku.  


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Cristiano Ronaldo z astronomiczną ofertą. 225 milionów dolarów za trzy lata gry Cristiano Ronaldo z astronomiczną ofertą. 225 milionów dolarów za trzy lata gry Mistrzostwa Świata: Argentyna wróciła do rywalizacji. Arcyciekawa sytuacja w polskiej grupie Mistrzostwa Świata: Argentyna wróciła do rywalizacji. Arcyciekawa sytuacja w polskiej grupie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy