Dramatyczne obrazki w Ekstraklasie. Nieprzytomny piłkarz Arki przewieziony do szpitala

Dramatyczne obrazki w Ekstraklasie. Nieprzytomny piłkarz Arki przewieziony do szpitala fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Twitter I Zbigniew Boniek

Do fatalnego zdarzenia doszło w trakcie niedzielnego meczu 5. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze a Arką Gdynia.

Pechowy incydent miał miejsce kilkanaście minut po rozpoczęciu drugiej części gry. Zawodnik Górnika, Michał Koj, zderzył się głową z graczem gości, Tadeuszem Sochą. Zdecydowanie bardziej w niefortunnej akcji ucierpiał ten drugi.


Socha został natychmiast położony przez jednego z piłkarzy w pozycji bocznej. Wyglądało to dramatycznie, ponieważ przez długi czas w ogóle się nie ruszał. Wciąż nieprzytomnego zawodnika do szpitala zabrała karetka. Murawę na noszach opuścił też Koj, który podobnie jak zawodnik Arki, nie był w stanie kontynuować gry.


Póki co, nie wiemy, jak dokładnie wygląda sytuacja ze stanem zdrowia Sochy. Jak napisał jednak na Twitterze prezes PZPN, Zbigniew Boniek: „Jest info, że Socha już przytomny, trzymaj się chłopaku!”.  


Jeśli chodzi o samo spotkanie, na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem Górnik remisuje z Arką 1:1. W samej końcówce bramki zdobyli Rubén Jurado i Rafał Wolsztyński. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy