Drogba wróci do Chelsea?

Drogba wróci do Chelsea?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Daily Mail

Według najświeższych doniesień, Chelsea rozważa ponowne ściągnięcie na Stamford Bridge Didiera Drogby.

36-letni napastnik nie może narzekać na brak zainteresowania. W kontekście jego transferu do innego klubu, media w ostatnim czasie najczęściej wymieniały Juventus oraz zespoły z Kataru. Więź Didiera Drogby z José Mourinho pozostała jednak na tyle silna, że Portugalczyk zaczął rozważać opcję ściągnięcia Iworyjczyka w charakterze grającego trenera.

Plany charyzmatycznego szkoleniowca Chelsea mogą pokrzyżować kluby z Kataru, które są w stanie zaoferować napastnikowi zarobki rzędu 3 milionów funtów za sezon. Na takie wynagrodzenie Drogba w Londynie z pewnością nie będzie mógł liczyć. Czy sentyment byłego już gracza Galatasaray do klubu z Anglii okaże się silniejszy?

Były napastnik zdobył w barwach „The Blues” trzy tytułu Premier League, cztery Puchary Anglii oraz wygrał Ligę Mistrzów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy