Drugi klub z Ekstraklasy pyta o Carlitosa

Drugi klub z Ekstraklasy pyta o Carlitosa fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Maciej Wąsowski [Weszlo.com]

Nie tylko Lech Poznań zainteresował się Carlitosem. Napastnika u siebie znowu widziałaby również Legia Warszawa - informuje Maciej Wąsowski z Weszlo.com.

O tym, że na celowniku Lecha Poznań znalazł się Carlitos, a więc były napastnik Wisły Kraków i Legii Warszawa, informował Piotr Koźmiński ze SportoweFakty.wp.pl. Zdaniem Macieja Wąsowskiego ten temat jest już nieaktualny. „Kolejorz” nie jest jednak jedynym polskim klubem, który zwrócił swoją uwagę na 32-letniego Hiszpana.

Sytuację Carlitosa sprawdzała również Legia Warszawa. Jak pisze Maciej Wąsowski, sam zawodnik, jeśli miałby wrócić do Polski, najchętniej przeniósłby się właśnie z powrotem do klubu ze stolicy naszego kraju.

Do tej pory Legia nie traktowała Carlitosa jako priorytetowej opcji, wyżej stawiając możliwość zakontraktowania Tomáša Pekharta i Aleksandara Prijovicia. Pierwszy z nich jest już jednak o krok od przeprowadzki do Turcji. Sprawa transferu drugiego stoi z kolei w miejscu.

W przypadku Carlitosa problemem może być jego kontrakt z Panathinaikosem, który jest ważny do 30 czerwca 2023 roku. Sytuację zmieniłoby rozwiązanie umowy, co jest możliwe.

Carlitos występował w Polsce między 2017 a 2019 rokiem. W barwach Wisły sięgnął po koronę króla strzelców, a łącznie zdobył 40 bramek w Ekstraklasie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy