Drugi klub z Ekstraklasy pyta o Carlitosa

Drugi klub z Ekstraklasy pyta o Carlitosa fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Maciej Wąsowski [Weszlo.com]

Nie tylko Lech Poznań zainteresował się Carlitosem. Napastnika u siebie znowu widziałaby również Legia Warszawa - informuje Maciej Wąsowski z Weszlo.com.

O tym, że na celowniku Lecha Poznań znalazł się Carlitos, a więc były napastnik Wisły Kraków i Legii Warszawa, informował Piotr Koźmiński ze SportoweFakty.wp.pl. Zdaniem Macieja Wąsowskiego ten temat jest już nieaktualny. „Kolejorz” nie jest jednak jedynym polskim klubem, który zwrócił swoją uwagę na 32-letniego Hiszpana.

Sytuację Carlitosa sprawdzała również Legia Warszawa. Jak pisze Maciej Wąsowski, sam zawodnik, jeśli miałby wrócić do Polski, najchętniej przeniósłby się właśnie z powrotem do klubu ze stolicy naszego kraju.

Do tej pory Legia nie traktowała Carlitosa jako priorytetowej opcji, wyżej stawiając możliwość zakontraktowania Tomáša Pekharta i Aleksandara Prijovicia. Pierwszy z nich jest już jednak o krok od przeprowadzki do Turcji. Sprawa transferu drugiego stoi z kolei w miejscu.

W przypadku Carlitosa problemem może być jego kontrakt z Panathinaikosem, który jest ważny do 30 czerwca 2023 roku. Sytuację zmieniłoby rozwiązanie umowy, co jest możliwe.

Carlitos występował w Polsce między 2017 a 2019 rokiem. W barwach Wisły sięgnął po koronę króla strzelców, a łącznie zdobył 40 bramek w Ekstraklasie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy