Drugie letnie wzmocnienie Interu!

Drugie letnie wzmocnienie Interu!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Cristian Ansaldi zostanie piłkarzem Interu.

Mediolańczycy osiągnęli kompletne porozumienie z 29-latkiem, który przystał na proponowane mu warunki kontraktu. Do Włoch przeniesie się na zasadzie wolnego transferu, gdyż jego umowa z Zenitem wygasa z końcem bieżącego miesiąca.

Argentyńczyk w najbliższych godzinach ma przejść testy medyczne, po których zapewne nastąpi potwierdzenie transakcji. Lewy obrońca będzie drugim letnim wzmocnieniem zespołu prowadzonego przez Roberto Manciniego. Wcześniej zakontraktowano zawodnika również nominalnie grającego na tej samej pozycji, czyli Canera Erkina (WIĘCEJ).

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy