Drugoligowiec świętuje. Tyle zarobił na transferze Stonesa!

Drugoligowiec świętuje. Tyle zarobił na transferze Stonesa!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Transfer Johna Stonesa to także dobre wiadomości dla Barnsley.

Gdy w 2013 roku wspomniany klub sprzedawał obrońcę do Evertonu zarobił nie tylko trzy miliony funtów, ale także zapewnił sobie 15% kwoty z następnego transferu obrońcy.

"The Toffes" muszą teraz przelać zespołowi z Championship aż 6,6 miliona funtów z otrzymanych od Manchesteru City 47,5 miliona funtów, zgodnie z treścią wspomnianej klauzuli.

Dla Barnsley oznacza to największe zarobione pieniądze na jednym zawodniku w historii. Dotychczas najbardziej okazały zysk klub ten odnotował w 1998 roku oddając Ashleya Warda do Blackburn za niecałe pięć milionów funtów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy