Dušan Vlahović odpowiedział na obelgi kibiców Atalanty. Serb uciszył stadion pięknym trafieniem [WIDEO]

Dušan Vlahović odpowiedział na obelgi kibiców Atalanty. Serb uciszył stadion pięknym trafieniem [WIDEO] fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Dušan Vlahović w 65. minucie meczu z Atalantą zmienił Arkadiusza Milika. Końcówka zawodów zdecydowanie należała do niego.

Massimiliano Allegri zaskoczył dzisiaj składem. Mimo prestiżowego starcia o dużej wadze przeprowadził kilka zmian. Do jedenastki wskoczyli Daniele Rugani, Samuel Iling Junior oraz Arkadiusz Milik.

Ta ostatnia dwójka wypracowała gola otwierającego wynik zawodów. Padł on w 56. minucie.

Niedługo potem Polak został zmieniony. Na placu gry pojawił się Dušan Vlahović.

Serb w pewnym momencie znalazł się w szesnastce rywali, ale mimo dogodnej okazji strzeleckiej, uderzył wprost w broniącego dostępu do bramki Marco Sportiello.

Ta sytuacja była wstępem do drwin, jakie w następnych minutach spotkały napastnika.

Kibiców Atalanty piłkarz sprowadzony zimą 2022 roku uciszył w ósmej minucie doliczonego czasu gry. Wtedy broniąca się przed atakami „Stara Dama” wyszła z kontrą, a akcję zapoczątkował Federico Chiesa. Kiedy Włoch odegrał do ustawionego przed polem karnym Vlahovicia, ten nie zastanawiał się długo i w kapitalny sposób uderzył w prawy górny róg bramki.

Za nadmierną radość oraz gesty w kierunku trybun 23-latek został ukarany żółtą kartką. Dopiero wtedy było widać, jak duża ciążyła na nim presja.

W tym sezonie krytykowany zawodnik do siatki trafił 13 razy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy