Duża oferta za Nikolicia
2015-08-12 10:44:17; Aktualizacja: 10 lat temu
Nemanja Nikolić gra w Polsce zaledwie kilka tygodni, a już za napastnika Legii Warszawa wpłynęła oferta od angielskiego klubu.
27-letni reprezentant Węgier w czterech meczach ligowych strzelił pięć bramek, do tego dodając dwa trafienia w Lidze Europy.
- Mogę potwierdzić, że Legia otrzymała z Anglii ofertę za Nikolicia. Nie powiem dokładnej kwoty, ale o takich pieniądzach węgierski napastnik nie mógł do tej pory marzyć. Różnica w postrzeganiu pucharów i ligi polskiej, a węgierskiej jest spora. Nikolić w domu w Videotonie przez kilka lat nie dostał takiej propozycji, a teraz wystarczyło spędzić miesiąc w Warszawie... - powiedział Vladan Filipović, agent zawodnika, dla węgierskiego "Nemzeti Sport".
1,5-2 miliony euro zaoferować miało występujące w angielskiej Championship Reading. Legia jednak, długo się nie zastanawiając, odrzuciła propozycję. Do Warszawy atakujący trafił na zasadzie wolnego transferu, jednak jest jednym z najlepiej zarabiających zawodników Ekstraklasy.
W letnim oknie transferowym Reading zasilił za kwotę 1,5 miliona euro Orlando Sá.





![Lider na deskach! Lechia Gdańsk dokonuje niemożliwego [WIDEO]](img/photos/113339/170x113/bohdan-wjunnyk-viunnyk-gol-bramka-radosc.jpg)

![Wielkie testowanie w Podbeskidziu Bielsko-Biała. 15 nowych twarzy [OFICJALNIE]](img/photos/85857/170x113/podbeskidzie-bielskobiala.jpg)





![Lider na deskach! Lechia Gdańsk dokonuje niemożliwego [WIDEO]](img/photos/113339/90x60/bohdan-wjunnyk-viunnyk-gol-bramka-radosc.jpg)

![Wielkie testowanie w Podbeskidziu Bielsko-Biała. 15 nowych twarzy [OFICJALNIE]](img/photos/85857/90x60/podbeskidzie-bielskobiala.jpg)




