Dwa ciekawe transfery Sheffield Wednesday na zakończenie okna. OFICJALNIE: Flint i Marriott zmienili kluby

Dwa ciekawe transfery Sheffield Wednesday na zakończenie okna. OFICJALNIE: Flint i Marriott zmienili kluby fot. Sheffield Wednesday FC
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sheffield Wednesday

Sheffield Wednesday poinformowało o angażach Adena Flinta oraz Jacka Marriotta.

„Sowy” to szesnasta ekipa poprzedniego sezonu Championship, ale jej aspiracje sięgają znacznie dalej. Świadczą o tym poczynione nie tak dawno wzmocnienia.

Do klubu przybyli Elias Kachunga czy Callum Paterson, a teraz dokonano jeszcze dwóch transferów - obu w formie wypożyczenia.

Pierwszym z pozyskanych graczy jest Aden Flint, autor 38 bramek w 246 występach dla Bristol City. Ten wynik robi wrażenie, jeśli zwrócimy uwagę na fakt, iż 31-latek to nominalny stoper.

Mierzący 197 centymetrów wzrostu Anglik przed rokiem zamienił Middlesbrough na Cardiff City, a teraz został bohaterem następnej przeprowadzki. Łącznie na poziomie Championship rozegrał on 194 spotkania. Mówimy zatem o niezwykle doświadczonym obrońcy.

Jeszcze przed ogłoszeniem wzmocnienia formacji defensywnej, Sheffield Wednesday poinformowało o zakontraktowaniu Jacka Marriotta. 26-letni środkowy napastnik formą strzelecką szczególnie imponował w Peterborough United, gdzie w 56 meczach zdobył 33 bramki. W związku z tym był typowany na potencjalną gwiazdę zaplecza Premier League.

Od dwóch lat Anglik bronił barw Derby County, czego efektem jest 18 trafień i 9 asyst w 87 występach. Piłkarz ten otrzymał koszulkę z numerem 9.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy