Dwa kluby po Kamińskiego

Dwa kluby po Kamińskiego
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: fotospor.com

AEK Ateny i Trabzonspor obserwują obrońcę Lecha Poznań Marcina Kamińskiego.

24-latek już podczas zimowego okna transferowego otrzymał kilka propozycji z innych zespołów (m. in. z holenderskiego NEC Nijmegen), lecz postanowił, że wiosną pozostanie w "Kolejorzu". Nadal jednak nie udało mu się dojść do porozumienia w sprawie podpisania nowej umowy - obecna wygasa wraz z końcem trwającego sezonu.

Ten fakt sprawia, że usługami Kamińskiego zainteresowały się takie kluby, jak AEK Ateny i Trabzonspor. Dyrektor sportowy greckiej drużyny Branko Milovanović ma niebawem udać się do Polski, by na żywo zobaczyć grę czterokrotnego reprezentanta Polski.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy