Dwa kluby zgłaszają się po niechcianego piłkarza Milanu

Dwa kluby zgłaszają się po niechcianego piłkarza Milanu fot. charnsitr / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Matteo Moretto

Racing Santadner i Watford łączy wspólne zainteresowanie powracającym do pełni formy zawodnikiem Milanu, Marco Pellegrino – przekazał Matteo Moretto.

Przedstawiciele z drugiego szczebla ligowego w Hiszpanii i Anglii zdążyły już skontaktować się z włoską ekipą w kwestii dostępności stopera w ostatnich dniach zimowego okna transferowego.

„Rossoneri” wyrażają jak najszerszą otwartość na udostępnienie usług 21-letniego Argentyńczyka na zasadzie wypożyczenia. Włączenie opcji to wykluczona kwestia.

Pellegrino to nadal pachnący świeżością nabytek siedmiokrotnego triumfatora Pucharu Europy. Przybył za 3,5 miliona euro z macierzystego Platense.

Przez minione pół roku nie zdołał jednak udowodnić swoich umiejętności w nowym otoczeniu przez skręcenie kostki. Zdążył raptem zadebiutować meczu Serie A przeciwko Napoli, rozgrywając 68 minut pod koniec października, a do akcji powrócił dopiero w tym miesiącu, angażując się w akcję młodzieżowej Primavery.

AC Milan nie zamierza budować kondycji fizycznej podopiecznego Stefano Piolego na niższym poziomie. Planuje go wypożyczyć, a w kolejce ustawiły się właśnie Racing Santander oraz Watford.

Obie ekipy mają szansę zawalczyć o awans do najwyższej klasy rozgrywek przynajmniej poprzez baraże. Strata do tej strefy na tę chwilę wynosi u nich odpowiednio cztery i trzy punkty.

Wiosenny uczestnik Ligi Europy musi jeszcze przez dłuższą chwilę zacisnąć zęby, aby doczekać się w pełni zdrowej obsady defensywy. Z Hellasu Verona w ramach transferu definitywnego przybył Filippo Terracciano, a w ciągu miesiąca powinni być dostępni wszyscy kluczowi obrońcy leczący urazy: Fikayo Tomori, Pierre Kalulu oraz Malick Thiaw.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Pan co najwyżej zarządza dojściem kota do kuwety”. Jarosław Królewski w gorącej dyskusji „Pan co najwyżej zarządza dojściem kota do kuwety”. Jarosław Królewski w gorącej dyskusji Wiadomość Lukasa Podolskiego do kibiców Górnika Zabrze Wiadomość Lukasa Podolskiego do kibiców Górnika Zabrze Wisła Kraków ze zmianą w składzie tuż przed meczem z GKS-em Katowice Wisła Kraków ze zmianą w składzie tuż przed meczem z GKS-em Katowice Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia OFICJALNIE: Roberto De Zerbi odchodzi z Brighton & Hove Albion OFICJALNIE: Roberto De Zerbi odchodzi z Brighton & Hove Albion Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO] Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO] To kandydat na nowego trenera Znicza Pruszków To kandydat na nowego trenera Znicza Pruszków

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy