Dwie asysty Sebastiana Szymańskiego w debiucie w Feyenoordzie

Dwie asysty Sebastiana Szymańskiego w debiucie w Feyenoordzie fot. ESPN

Sebastian Szymański udanie rozpoczął swoją przygodę z Feyenoordem.

Feyenoord mierzy się w niedzielne popołudnie z Vitesse. Mecz zaczął się lepiej dla ekipy z Arnhem, która wyszła na prowadzenie w 19. minucie za sprawą gola Milliona Manhoefa. Zespół z Rotterdamu wyrównał kilkanaście minut później. Sebastian Szymański puścił wtedy lewą stroną Patrika Wålemarka, który zdobył bramkę.

Feyenoord wyszedł na prowadzenie jeszcze przed przerwą. Przy trafieniu znowu palce maczał Szymański, który popisał się dobrym dośrodkowaniem z lewej strony z rzutu wolnego na głowę Danilo.

Po przerwie wyrównał Nikolai Baden Frederiksen, ale Feyenoord odpowiedział bramkami Javairô Dilrosuna, Lutsharela Geertruidy i kolejnym trafieniem Danilo. Finalnie wygrał mecz 5:2.

Dla Szymańskiego to debiut w barwach Feyenoordu. Do Rotterdamu jest on wypożyczony z Dynama Moskwa z opcją wykupu.