Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara

Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara fot. Adil Benayache / Sipa / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Santi Aouna i Sébastien Denis [Footmercato.net]

Houssem Aouar w tym sezonie tylko raz pojawił się na murawie. Jego sytuacji przyglądają się kolejne kluby chcące wyciągnąć go z Olympique'u Lyon - piszą Santi Aouna i Sébastien Denis.

Latem wydawało się, że Houssem Aouar odejdzie z Olympique'u Lyon. Francuskiego pomocnika łączyło się głównie z przenosinami do Premier League. U siebie chciało go Nottingham Forest, które miało nawet dojść do porozumienia z piłkarzem w sprawie warunków indywidualnych. Koniec końców żaden transfer nie stał się faktem.

Aouar rozpoczął sezon Ligue 1 od trwającego 30 minut występu z Ajaccio. Potem stracił kilka meczów z powodu kontuzji stawu skokowego. Ostatnio z kolei siedział na ławce rezerwowych w spotkaniu z Lens, mimo że uporał się już z problemami zdrowotnymi.

Atmosferę podgrzewa fakt, że kontrakt Aouara z Lyonem jest ważny tylko do 30 czerwca 2023 roku. W styczniu będzie mógł on już prowadzić formalne rozmowy dotyczące potencjalnego wolnego transferu po zakończeniu sezonu.

Santi Aouna i Sébastien Denis podają, że zainteresowane 24-latkiem podobnie jak latem są Real Betis i Sevilla. Według francuskich dziennikarzy pojawili się też nowi chętni, a mianowicie Atlético Madryt oraz Inter Mediolan. Oba kluby nawiązały już pierwsze kontakty dotyczące jego wolnego transferu latem 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy