Dwóch gigantów śledzi sytuację Antonio Rüdigera

Dwóch gigantów śledzi sytuację Antonio Rüdigera fot. Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Nizaar Kinsella I Goal.com

Jeśli Antonio Rüdiger nie przedłuży kontraktu z Chelsea, z całą pewnością nie będzie narzekał na brak zainteresowania - pisze Nizaar Kinsella na łamach Goal.com.

Umowa niemieckiego środkowego obrońcy z Chelsea jest ważna do 30 czerwca 2022 roku. Władze „The Blues” rozpoczęły rozmowy na temat przedłużenia współpracy z 28-latkiem. Pozostają jednak ostrożne w kwestii spełnienia jego żądań finansowych. Tymczasem według Kinselli sytuację Rüdigera bacznie obserwują Paris Saint-Germain i Real Madryt.

Kluby z Paryża i Madrytu już w styczniu będą mogły rozpocząć formalne rozmowy na temat jego wolnego transferu po zakończeniu sezonu. PSG próbowało ściągnąć do siebie defensora, gdy jego trenerem był jeszcze Thomas Tuchel, który jak wiadomo obecnie pracuje w Chelsea. Zainteresowanie nie zanikło. Paryżanie dalej są skłonni zaoferować Rüdigerowi bardzo atrakcyjną umowę. Zakładając, że obrońca będzie dostępny na zasadzie wolnego transferu, Real również może zaproponować mu konkurencyjne warunki.

Sam Rüdiger podobno nie miałby nic przeciwko kontynuowaniu kariery w Londynie. Oczekuje on jednak spełnienia przez klub wszystkich swoich żądań.

Swoje w całej sprawie może zrobić zainteresowanie Chelsea Julesem Koundé z Sevilli. Londyńczycy próbowali pozyskać go w trakcie letniego okna. Nie udało się, ale nie porzucili tego pomysłu. Kolejne starania o podpis Francuza uprawdopodobniłyby odejście Rüdigera.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy