Dwóch piłkarzy West Hamu i menedżer ewakuowani ze stadionu. Przyczyną wyniki testów na koronawirusa

Dwóch piłkarzy West Hamu i menedżer ewakuowani ze stadionu. Przyczyną wyniki testów na koronawirusa
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: West Ham United

West Ham United poinformował, że tuż przed wczorajszym meczem z Hull City do klubu dotarły wyniki koronawirusowe. W trzech przypadkach okazały się one pozytywne, co sprawiło, że zakażeni w trybie pilnym musieli opuścić stadion.

Zgodnie z protokołem COVID-19, „Młoty” spotkanie z „Tygrysami” poprzedziły serią testów na obecność koronawirusa. Pech chciał, że ich rezultaty dotarły w momencie, gdy zespół przebywał już na stadionie w oczekiwaniu na rywalizację Pucharu Ligi Angielskiej.

W efekcie klub musiał szybko zareagować, decydując o opuszczeniu obiektu przez Issę Diopa, Josha Cullena i Davida Moyesa. Cała trójka została bowiem zainfekowana.

Ostatecznie wszystkie przebiegło bardzo sprawnie, a Szkota na ławce trenerskiej zastąpił jego asystent Alan Irvine.

Już po opanowaniu sytuacji, West Ham United pokonał Hull City 5:1, a bramki dla zwycięskiej ekipy strzelali Robert Snodgrass, Sébastien Haller i Andrij Jarmołenko (obaj po dwie). Tym samym londyńczycy awansowali do następnej rundy.

Wracając do wspomnianej trójki, wszyscy czują się dobrze i przechodzą chorobę bezobjawowo, przebywając na kwarantannie we własnych domach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE] Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy