Dyrektor generalny Juventusu: Zamierzamy go sprowadzić!

Dyrektor generalny Juventusu: Zamierzamy go sprowadzić!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sky Italia

Beppe Marotta skomentował aktualne działania transferowe Juventusu.

Dyrektor generalny "Starej Damy" został wczoraj wieczorem złapany przez dziennikarzy, którzy zadawali mu wiele pytań dotyczących konkretnych zawodników. Włoch zabrał głos między innymi w sprawie najświeższych doniesień, łączących Daniego Alvesa i Javiera Mascherano z przeprowadzką do Turynu.

- Mamy tak dobry zespół, że trudno coś poprawić. Zawsze staramy się jednak być bardziej konkurencyjni - oświadczył Marotta.

- Dani Alves? Mówimy o dobrym graczu, który jednak nie jest naszą własnością. Zobaczymy co da się zrobić. O Mascherano także nie mam więcej do powiedzenia - dodał.

- Na chwilę obecną, choć nie zrobiliśmy jeszcze niczego, nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć, że media mają rację. To samo dotyczy Pjanicia czy Gomesa - kontynuował.

- Berardi to wielki talent. Mamy słowną umowę z Sassuolo w kwestii jego pierwokupu i mamy zamiar sfinalizować tę transakcję - oświadczył na zakończenie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy