Dyrektor Juventusu: Kochamy Pogbę

Dyrektor Juventusu: Kochamy Pogbę fot. Marco Iacobucci Epp / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport Mediaset

Fabio Paratici, dyrektor sportowy Juventusu, wypowiedział się na temat ewentualnego powrotu Paula Pogby do włoskiego zespołu przed startem nowego sezonu.

Mino Raiola wywołał spore poruszenie wokół osoby reprezentanta Francji po tym, jak stwierdził, że ten nie czuje się najlepiej w Manchesterze United i z chęcią umieściłby ponownie swojego klienta w drużynie „Starej Damy”.

O odniesienie się do słów agenta 27-latka został poproszony naturalnie dyrektor sportowy aktualnego mistrza Włoch, który jednoznacznie nie potwierdził oraz nie odrzucił faktu, że Juventus byłby skłonny podjąć się próby sprowadzenia do siebie Paula Pogby.

- Pogba ponownie w Juventusie? Kochamy Paula. On jest niesamowitym graczem. Teraz występuje jednak w Manchesterze United i po zakończeniu sezonu nie stanie się wolnym zawodnikiem, dlatego będzie trzeba za niego zapłacić, aby podpisać z nim umowę. Bardzo dobrze znamy jego wartość. Znamy też jego cenę, więc zobaczymy, co się wydarzy - przyznał Fabio Paratici.

Reprezentant Francji występował w „Starej Damie” w latach 2012-2016 i wówczas miał olbrzymi wpływ na wyniki osiągane przez włoski zespół, z którym sięgnął między innymi cztery razy po mistrzostwo kraju oraz dotarł raz do finału Ligi Mistrzów w sezonie 2014/2015, w którym to lepsza okazała się FC Barcelona (3:1).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy