Działacz klubu z Ekstraklasy poprosił Jakuba Koseckiego o wysłanie listu motywacyjnego

Działacz klubu z Ekstraklasy poprosił Jakuba Koseckiego o wysłanie listu motywacyjnego fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: W cieniu sportu, Przegląd Sportowy Onet

Jakub Kosecki w podcaście „W cieniu sportu” opowiedział o pewnej sytuacji z działaczem Jagiellonii Białystok.

Na poziomie Ekstraklasy Jakub Kosecki występował w Legii Warszawa, Lechii Gdańsk, Śląsku Wrocław oraz Cracovii, a oprócz tego grał w Niemczech oraz Turcji. Jakiś czas temu zdecydował się on na rywalizację na niższym szczeblu, dołączając do piątoligowego KTS-u Weszło. Drużyna jest na dobrej drodze do wywalczenia awansu szczebel wyżej.

32-latek opowiedział Łukaszowi Kadziewiczowi w podcaście „W cieniu sportu” o pewnej sytuacji dotyczącej Jagiellonii Białystok.

- Dzwonię do Jagiellonii Białystok i pan z zarządu, nie wiem, kto to był, mówi do mnie: „Ty jesteś ten Kosecki, który grał w reprezentacji?”. „No tak”. „No to wyślij list motywacyjny”. Mnie, kur**, zastrzelili. „Co mam ci wysłać? Ja zdobyłem więcej trofeum niż ten twój klub przez całą swoją historię, a ty mi będziesz mówił, że mam ci wysłać list motywacyjny?”. Napisałem go. Z dupy. Ale potem siedzę i zacząłem zastanawiać się, co ja w ogóle robię. „Kogo ty się musisz prosić? Co ty musisz udowadniać?”. To był moment, w którym powiedziałem sobie, że to kończymy i nie będę już się ludzi prosił.

- Jak patrzę teraz na zawodników, którzy grają na boku pomocy i nie umieją zawodnika kiwnąć... Jeżeli wbiłbyś chorągiewkę, to oni by w nią wpadli. Śmiać mi się chcę. Strasznie mnie to ubodło. (…). Zdaję sobie sprawę z tego, że sam odbiłem się od Turcji, ale wielu piłkarzy grało po drugich, trzecich ligach. Nawet powiedzmy Kapustka. On też odbił się od drugiej ligi belgijskiej czy gdzieś tam, ale wrócił do Legii, dostał czas i teraz jest jednym z najlepszych zawodników w Ekstraklasie - przyznał Kosecki.

***

Jakub Kosecki zdradził, ile wydawał miesięcznie. „Źródełko bardzo szybko usycha, żyjąc w ten sposób”

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy