Dziennikarz przejechał się po Gonçalo Feio. „Bronili go po każdym wybryku”

Dziennikarz przejechał się po Gonçalo Feio. „Bronili go po każdym wybryku” fot. Piotr Matusewicz / PressFocus
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Marcin Borzęcki [Twitter]

Ku ogromnemu zaskoczeniu Gonçalo Feio przestał pełnić funkcję trenera Motoru Lublin. Krytycznie do postawy portugalskiego trenera odniósł się Marcin Borzęcki z Viaplay Sport Polska.

Motor Lublin na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy wielokrotnie gościł na ustach kibiców piłki nożnej z całej Polski. Powodem tej nagłej popularności nie były wyniki sportowe, choć te były naprawdę dobre, lecz postać Gonçalo Feio.

Portugalski szkoleniowiec wykonywał świetną pracę z zawodnikami z Lublina, wprowadzając ich na zaplecze Ekstraklasy. Na wyższym poziomie włączył się w walkę o kolejny awans.

O dotarcie do krajowej elity nie powalczy już z Motorem. 

TVP Sport poinformowało, że 34-latek złożył dymisję i pożegnał się z piłkarzami. Miała to być taktyka na wywalczenie nowego kontraktu. Wiadomo już, że się nie sprawdziła.

„Po przegranym meczu Motoru Lublin ze Stalą Rzeszów w dniu 16 marca 2024 r. trener Gonçalo Feio złożył rezygnację z funkcji I trenera zespołu. Rezygnacja ta została przyjęta przez władze Klubu [...]” - czytamy w komunikacie pierwszoligowca.

Na następcę Feio wyznaczono Mateusza Stolarskiego.

Postawę trenera z Portugalii negatywnie ocenił Marcin Borzęcki z Viaplay Sport Polska.

„Piękny rewanż za heroiczną postawę kibiców, którzy bronili go po każdym wybryku i na wszystko przymykali oko. Tylko tych wrednych dziennikarzy uwierał wielki Motor” - napisał dziennikarz, który często poruszał kwestię Motoru w mediach społecznościowych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy