EA Sports FC 24: 16 najlepszych reprezentantów Polski

EA Sports FC 24: 16 najlepszych reprezentantów Polski fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Poznaliśmy nazwiska 16 najlepszych piłkarzy dysponujących złotą kartkę w grze EA Sports FC 24.

29 września będziemy świadkami premier kolejnej odsłony kultowej gry. Tym razem pojawi się ona pod zupełnie nowym szyldem - EA Sports FC 24. Wszystko to przez brak wypracowania porozumienia ze światową centralą piłkarską na dalsze używanie nazwy FIFA.

Mimo to zmianie nie uległ sposób prezentacji produktu poprzez udostępnienie ciekawostek dotyczących ocen lub czystych danych.

Dzięki temu drugiemu aspektowi mogliśmy wyłonić grono najlepszych polskich piłkarzy w grze.

W porównaniu do poprzedniej edycji podium pozostało bez zmian. Na czwarte miejsce wskoczył za to Arkadiusz Milik, który powrócił do grona zawodników z ogólną oceną przekraczającą 80.

Na pozostałych miejscach ze ścisłego polskiego topu wypadli Jan Bednarek, Szymon Żurkowski, Paweł Dawidowicz, Adam Buksa i Krzysztof Piątek.

Ich miejsce zajęli Sebastian Szymański, Rafał Gikiewicz, Nicola Zalewski, Jakub Kamiński, Damian Szymański czy Kamil Grabara.

Nie możemy przejść obojętnie także wobec naszych reprezentantek, gdzie trzy z nich uzyskały ocenę przekraczającą wspomnianą granicę - Ewa Pajor (VfL Wolfsburg) - 87, Paulina Dudek (PSG) - 84 i Ewelina Kamczyk (FC Fleury) - 81.

***

EA Sports FC 24 - najlepsi reprezentanci Polski

1. Robert Lewandowski (FC Barcelona) – 90;
2. Wojciech Szczęsny (Juventus) – 86;
3. Piotr Zieliński (Napoli FC) – 83;
4. Arkadiusz Milik (Juventus) – 81;
5. Matty Cash (Aston Villa) – 79;
6. Łukasz Fabiański (West Ham United) – 79;
7. Przemysław Frankowski (RC Lens) – 79;
8. Sebastian Szymański (Fenerbahçe) – 77;

9. Bartłomiej Drągowski (Spezia Calcio) – 77;
10. Rafał Gikiewicz (MKE Ankaragücü) – 77;
11. Łukasz Skorupski (Bologna FC) – 77;
12. Nicola Zalewski (Roma FC) – 76;
13. Jakub Kamiński (VfL Wolfsburg) – 75;
14. Grzegorz Krychowiak (Abha Club) – 75;
15. Damian Szymański (AEK Ateny) – 75;
16. Kamil Grabara (FC Kopenhaga) – 75;

***

Zachęcamy także do zapoznania się z:

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany OFICJALNIE: Wisła Kraków z wielką niespodzianką na hitowy mecz. „Terminator” wraca do gry OFICJALNIE: Wisła Kraków z wielką niespodzianką na hitowy mecz. „Terminator” wraca do gry Erling Haaland niespodziewanie przegra wyścig o koronę króla strzelców Premier League?! Trwa wielka pogoń [WIDEO] Erling Haaland niespodziewanie przegra wyścig o koronę króla strzelców Premier League?! Trwa wielka pogoń [WIDEO] Tottenham na łopatkach i oddala się od Ligi Mistrzów! „Sroki” gromią „Koguty” [WIDEO] Tottenham na łopatkach i oddala się od Ligi Mistrzów! „Sroki” gromią „Koguty” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy