EA Sports FC 24: Najlepsi piłkarze U-21. Trzech muszkieterów

EA Sports FC 24: Najlepsi piłkarze U-21. Trzech muszkieterów fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Poznaliśmy nazwiska najlepszych piłkarzy do lat 21 występujących w grze EA Sports FC 24.

W stawce najwyżej ocenionych zawodników w najnowszym produkcie EA Sports na próżno szukać najlepiej rokujących młodzieżowców.

Z tej okazji prezentujemy zestawienie złożone wyłącznie z graczy do 21. roku życia. Spośród nich posiadaniem najwyżej ogólnej oceny mogą się pochwalić Jamal Musiala z Bayernu Monachium, Pedri z Barcelony oraz Jude Bellingham z Realu Madryt.

Cała trójka otrzymała wyższy poziom w porównaniu do poprzedniej edycji gry.

Wśród wyróżnionych przez nas piłkarzy nie znalazł się żaden przedstawiciel Polski. Najbliżej osiągnięcia tego celu był Nicola Zalewski z Romy z ogólną oceną ustaloną na 76.

***

EA Sports FC 24 - Najlepsi piłkarze U-21

1. Jude Bellingham (Real Madryt) – 86;
2. Pedri (FC Barcelona) – 86;
3. Jamal Musiala (Bayern Monachium) – 86;
4. Florian Wirtz (Bayer Leverkusen) – 85;
5. Gavi (FC Barcelona) – 83;
6. Eduardo Camavinga (Real Madryt) – 82;
7. Nuno Mendes (PSG) – 82;

8. Joško Gvardiol (Manchester City) – 82;
9. Alejandro Balde (FC Barcelona) – 81;
10. Karim Adeyemi (Borussia Dortmund) – 80;
11. Arnau Martínez (Girona) – 80;
12. Piero Hincapié (Bayer Leverkusen) – 79;
13. Nico Williams (Athletic Club) – 79;
14. Xavi Simons (RB Lipsk) – 79;

15. Ryan Gravenberch (Liverpool) – 79;
16. Ansu Fati (Brighton) – 78;
17. António Silva (Benfica) – 78;
18. Giovanni Reyna (Borussia Dortmund) – 78;
19. Gabri Veiga (Al-Ahli) – 78;
20. Michael Olise (Crystal Palace) – 78;
21. Elye Wahi (RC Lens) – 78;

***

Zachęcamy także do zapoznania się z:

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy