EA Sports FC 24: TOP 10 najlepszych zawodników z Ekstraklasy

EA Sports FC 24: TOP 10 najlepszych zawodników z Ekstraklasy fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: EA Sports

Premiera najnowszej gry EA Sports już lada moment. Właśnie poznaliśmy dziesięciu najlepszych zawodników występujących w klubach z Ekstraklasy.

Już 29 września fani cyfrowej piłki kopanej będą mogli zasiąść przed telewizorami, by znowu zatracić się w najnowszej produkcji EA Sports. Ta odsłona będzie szczególna z kilku względów.

Przede wszystkim po raz pierwszy w historii nie zostanie wydana na licencji organizacji FIFA. Producenci z Kalifornii nie porozumieli się w kwestii nowej umowy.

Z uwagi na rychłą premierę poznajemy coraz więcej szczegółów na temat gry, w tym oceny zawodników z poszczególnych lig.

Wiemy już między innymi, że Robert Lewandowski będzie najlepszym piłkarzem w LaLidze. Po podobny tytuł w Premier League sięgnął Erling Braut Haaland. Cała dwójka musi jednak ustąpić miejsca Kylianowi Mbappé, który otrzymał najmocniejszą kartę w całej produkcji.

W końcu trzeba zejść nieco niżej i zaznajomić się w sytuacji, którą zastaniemy na wirtualnych boiskach Ekstraklasy.

Wiemy już zatem, że najlepszym piłkarzem w polskiej lidze będzie Ivi López z Rakowa Częstochowa. Za jego plecami znajdą się z Josué z Legii Warszawa, Kamil Grosicki czy Vladan Kovačević.

***

EA Sports FC 24 - TOP 10 najlepszych zawodników w Ekstraklasie:

1. Ivi López (Raków Częstochowa) - overall 75;

2. Josué (Legia Warszawa) - 74;

3. Ali Gholizadeh (Lech Poznań) - 73;

4. Kamil Grosicki (Pogoń Szczecin) - 73;

5. Mikael Ishak (Lech Poznań) - 73;

6. Jesper Karlström (Lech Poznań) - 73;

7. Damian Dąbrowski (Zagłębie Lubin) - 72;

8. Sokratis Dioudis (Zagłębie Lubin) - 72;

9. Dino Hotić (Lech Poznań) - 72;

10. Vladan Kovačević (Raków Częstochowa - 72.

***

Zachęcamy także do zapoznania się z:

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Nie przypominam sobie czegoś takiego w Europie” Dziennikarz punktuje hitowy transfer Lecha Poznań „Nie przypominam sobie czegoś takiego w Europie” Dziennikarz punktuje hitowy transfer Lecha Poznań Manchester United, Real Madryt, FC Barcelona i inni będą niepocieszeni. Obrońca blisko nowej umowy Manchester United, Real Madryt, FC Barcelona i inni będą niepocieszeni. Obrońca blisko nowej umowy 19-letni Gavi zrugał Roberta Lewandowskiego. „Do cholery, człowieku!” [WIDEO] 19-letni Gavi zrugał Roberta Lewandowskiego. „Do cholery, człowieku!” [WIDEO] Legia Warszawa straci trenera? Kosta Runjaić już zdecydował Legia Warszawa straci trenera? Kosta Runjaić już zdecydował Kontuzja podopiecznego Michała Probierza w trakcie meczu. Zgrupowanie może mieć z głowy Kontuzja podopiecznego Michała Probierza w trakcie meczu. Zgrupowanie może mieć z głowy Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy