Echa pucharowej wpadki Romy. Džeko i Pellegrini z apelem do Fonseki i władz klubu

Echa pucharowej wpadki Romy. Džeko i Pellegrini z apelem do Fonseki i władz klubu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Corriere dello Sport

Przed dzisiejszym treningiem Romy doszło do żywej dyskusji między zawodnikami „Giallorossich” a trenerem Paulo Fonsecą - pisze „Corriere dello Sport”.

We wtorek Roma odpadła z Pucharu Włoch, przegrywając po dogrywce ze Spezią 2:4. Nawet jeśli rzymianie zwyciężyliby na murawie, nie awansowaliby do ćwierćfinału. Wszystko przez błąd popełniony w końcówce spotkania i przeprowadzenie szóstej zmiany. Była to już druga tego typu pomyłka „Giallorossich” w tym sezonie.

Zgodnie z doniesieniami włoskich dziennikarzy kosztowała ona utratę pracy kierownika zespołu Gianlucę Gombera oraz drugiego pracownika pionu technicznego - Manolo Zubirię.

Głównym winowajcą zamieszania został okrzyknięty ten pierwszy i nie spodobało się to piłkarzom Romy. Jak pisze „Corriere dello Sport”, dzisiaj kapitan oraz wicekapitan „Giallorossich”, a więc Edin Džeko i Lorenzo Pellegrini, rozmawiali na ten temat z Fonsecą. Przedstawiając stanowisko całego zespołu, domagali się oni przywrócenia Gombera do pracy.

Wcześniej całą sytuację na Instagramie skomentował Pau López. Jak napisał bramkarz: „Wszyscy, którzy cię znają, wiedzą, jak dobrze wykonałeś swoją pracę i ile godzin jej poświęciłeś. Dziękuję za wszystko, co zrobiłeś dla mnie i mojej rodziny, odkąd zjawiliśmy się w Rzymie, przyjacielu. Nikt nie będzie lepszy od ciebie”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy