Echa pucharowej wpadki Romy. Džeko i Pellegrini z apelem do Fonseki i władz klubu

Echa pucharowej wpadki Romy. Džeko i Pellegrini z apelem do Fonseki i władz klubu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Corriere dello Sport

Przed dzisiejszym treningiem Romy doszło do żywej dyskusji między zawodnikami „Giallorossich” a trenerem Paulo Fonsecą - pisze „Corriere dello Sport”.

We wtorek Roma odpadła z Pucharu Włoch, przegrywając po dogrywce ze Spezią 2:4. Nawet jeśli rzymianie zwyciężyliby na murawie, nie awansowaliby do ćwierćfinału. Wszystko przez błąd popełniony w końcówce spotkania i przeprowadzenie szóstej zmiany. Była to już druga tego typu pomyłka „Giallorossich” w tym sezonie.

Zgodnie z doniesieniami włoskich dziennikarzy kosztowała ona utratę pracy kierownika zespołu Gianlucę Gombera oraz drugiego pracownika pionu technicznego - Manolo Zubirię.

Głównym winowajcą zamieszania został okrzyknięty ten pierwszy i nie spodobało się to piłkarzom Romy. Jak pisze „Corriere dello Sport”, dzisiaj kapitan oraz wicekapitan „Giallorossich”, a więc Edin Džeko i Lorenzo Pellegrini, rozmawiali na ten temat z Fonsecą. Przedstawiając stanowisko całego zespołu, domagali się oni przywrócenia Gombera do pracy.

Wcześniej całą sytuację na Instagramie skomentował Pau López. Jak napisał bramkarz: „Wszyscy, którzy cię znają, wiedzą, jak dobrze wykonałeś swoją pracę i ile godzin jej poświęciłeś. Dziękuję za wszystko, co zrobiłeś dla mnie i mojej rodziny, odkąd zjawiliśmy się w Rzymie, przyjacielu. Nikt nie będzie lepszy od ciebie”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy