Eddie Howe już w październiku wypowiedział się na temat potencjalnego transferu Cristiano Ronaldo

Eddie Howe już w październiku wypowiedział się na temat potencjalnego transferu Cristiano Ronaldo fot. Stefan Constantin 22 / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Chronicle Live

Cristiano Ronaldo może nie być mile widziany w szatni Newcastle United przez menedżera Eddie'ego Howe'a, który przyznał przed kilkoma tygodniami, że ma inny pomysł na budowę zespołu.

Reprezentant Portugalii rozwiązał za porozumieniem stron umowę z Manchesterem United i dzięki temu może w zimowym oknie transferowym dołączyć do dowolnego zespołu na zasadzie wolnego transferu.

37-letni zawodnik nie będzie z pewnością narzekał na brak zainteresowania swoją osobą ze strony różnych klubów.

W minionych godzinach pojawiły się jednak doniesienia świadczące o tym, że największe szanse na ewentualne zgarnięcie Cristiano Ronaldo ma Newcastle United oraz Al-Hilal.

Pozostanie przez ofensywnego piłkarza w Premier League jako gracz „Srok” nie wydaje się jednak zbyt prawdopodobne, ponieważ jakiś czas temu szkoleniowiec Eddie Howe przyznał otwarcie, że prowadzony przez niego zespół potrzebuje młodszych graczy w kontekście budowania długofalowego projektu.

- Staramy się zapewnić drużynie długoterminowy wzrost i mamy długoterminową wizję. W tej chwili mamy dość starzejący się skład, więc prawdopodobnie musimy zainwestować w większą liczbę młodych graczy. To oni będą najprawdopodobniej dużą część naszego postępu. Musimy obniżyć średnią wieku, więc możemy nie dokonać transferu, którego koniecznie byśmy szukali i nie poprzez brak docenienia jakości danego gracza - przyznał w październiku menedżer Newcastle United.

***

Cristiano Ronaldo skomentował odejście z Manchesteru United

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sergio Busquets wybrał nowy zespół Sergio Busquets wybrał nowy zespół Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy