Eduardo Camavinga: Wielki transfer tuż za rogiem. Zaawansowane negocjacje z gigantem

Eduardo Camavinga: Wielki transfer tuż za rogiem. Zaawansowane negocjacje z gigantem fot. MATHIEU PATTIER/SIPA/PressFocus
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Rudy Galetti | Florian Plettenberg.

Paris Saint-Germain prowadzi zaawansowane, choć skrywane za kulisami, rozmowy w sprawie transferu Eduardo Camavingi.

Stade Rennais robiło co mogło, by zatrzymać swoją gwiazdę, lecz wygląda na to, że się przeliczyło. Klub miał nadzieję, że 18-latek zmieni jednak zdanie i zdecyduje się przedłużyć umowę, upór piłkarza jest jednak na tyle duży, że zdecydowano się go jednak sprzedać, by nie ryzykować utraty zupełnie za darmo.

Choć wcześniej pomocnik wzbudzał bardzo duże zainteresowanie na rynku, teraz trudniej już o konkretnych kupców. Swoje trzy grosze zamierza wtrącić jednak Paris Saint-Germain, które widzi w Camavindze idealne dopełnienie swojej niezwykłej kampanii transferowej.

Rudy Galetti potwierdza, że klub piłkarza wyraził zgodę na jego przenosiny wewnątrz francuskiej Ligue 1. Paryżanie zdecydowali się wyłożyć na zawodnika 30 milionów euro, co satysfakcjonuje „Les Rouge et Noir”. Aktualnie rozmowy weszły już w zaawansowaną fazę. Agent Camavingi jest w stałym kontakcie z dyrektorami PSG i negocjuje warunki indywidualnego kontraktu.

Doniesienia te potwierdza poniekąd Florian Plettenberg. Niemiecki dziennikarz przyznaje, że przedstawiciele zawodnika rozmawiają z wicemistrzami Francji, w sprawie pozostaje jednak kilka niewiadomych.

Na ten moment nie jest jeszcze pewne, czy transfer faktycznie dojdzie do skutku, niemniej strony są nastawione optymistycznie i w najbliższych dniach zamierzają przynajmniej postarać się sfinalizować transakcję.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy