Eduardo Camavinga: Wielki transfer tuż za rogiem. Zaawansowane negocjacje z gigantem

Eduardo Camavinga: Wielki transfer tuż za rogiem. Zaawansowane negocjacje z gigantem fot. MATHIEU PATTIER/SIPA/PressFocus
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Rudy Galetti | Florian Plettenberg.

Paris Saint-Germain prowadzi zaawansowane, choć skrywane za kulisami, rozmowy w sprawie transferu Eduardo Camavingi.

Stade Rennais robiło co mogło, by zatrzymać swoją gwiazdę, lecz wygląda na to, że się przeliczyło. Klub miał nadzieję, że 18-latek zmieni jednak zdanie i zdecyduje się przedłużyć umowę, upór piłkarza jest jednak na tyle duży, że zdecydowano się go jednak sprzedać, by nie ryzykować utraty zupełnie za darmo.

Choć wcześniej pomocnik wzbudzał bardzo duże zainteresowanie na rynku, teraz trudniej już o konkretnych kupców. Swoje trzy grosze zamierza wtrącić jednak Paris Saint-Germain, które widzi w Camavindze idealne dopełnienie swojej niezwykłej kampanii transferowej.

Rudy Galetti potwierdza, że klub piłkarza wyraził zgodę na jego przenosiny wewnątrz francuskiej Ligue 1. Paryżanie zdecydowali się wyłożyć na zawodnika 30 milionów euro, co satysfakcjonuje „Les Rouge et Noir”. Aktualnie rozmowy weszły już w zaawansowaną fazę. Agent Camavingi jest w stałym kontakcie z dyrektorami PSG i negocjuje warunki indywidualnego kontraktu.

Doniesienia te potwierdza poniekąd Florian Plettenberg. Niemiecki dziennikarz przyznaje, że przedstawiciele zawodnika rozmawiają z wicemistrzami Francji, w sprawie pozostaje jednak kilka niewiadomych.

Na ten moment nie jest jeszcze pewne, czy transfer faktycznie dojdzie do skutku, niemniej strony są nastawione optymistycznie i w najbliższych dniach zamierzają przynajmniej postarać się sfinalizować transakcję.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy