Eduardo Camavinga ze zgodą na transfer. Konie ruszyły!

Eduardo Camavinga ze zgodą na transfer. Konie ruszyły! fot. Juanlu Fajardo / Shutterstock.com
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Fabrizio Romano

Eduardo Camavinga może opuścić Stade Rennais jeszcze tego lata, dowiedział się Fabrizio Romano.

Przyszłość skrzydłowego od dłuższego czasu jest jednym z głównych tematów w kontekście rynku transferowego. Zawodnik znajduje się na celowniku wielu klubów z najwyższej półki, które jednak cierpliwie czekały na rozwój sytuacji. Wszystko przez deklaracje, które złożył sam Camavinga.

18-latek oznajmił swojemu klubowi, że nie przedłuży kontraktu, który wygasa w przyszłym roku. To pozwala innym ekipom spokojnie obserwować jego dalszy rozwój i sprowadzić go jedynie za cenę prowizji oraz ekwiwalentów od wyszkolenia. Rennes chciało przeczekać najgorszy moment, odrzucając możliwość sprzedaży i licząc na zmianę decyzji gracza. To jednak nie nastąpiło, dlatego działacze się zreflektowali.

Fabrizio Romano informuje, że Camavinga został wpisany na listę transferową i Francuzi są w końcu otwarci na jego sprzedaż już tego lata. Ostatnie dni okna transferowego będą zatem kluczowe, a wszystko zależeć będzie od tego, jakie oferty trafią na Roazhon Park. Stade Rennais określiło swoją wycenę na poziomie 35 milionów euro.

Dziennikarz dodaje, że sprawa jest otwarta, bowiem w ostatnich tygodniach wyścig po Camavingę praktycznie się zakończył. Zainteresowane kluby widząc opór „Les Rouge et Noir” uznały, że przeczekają ten sezon, by pozyskać młody talent na zasadzie wolnego transferu.

Chętni mają zatem otwartą drogą na to, by pozyskać nastoletnią gwiazdę Ligue 1. Pytanie jednak, czy nie jest już za późno, zważywszy na to, iż okno transferowe dobiega końca w przyszłym tygodniu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań poważnie osłabiony na resztę sezonu? Podstawowy piłkarz może przejść zabieg Lech Poznań poważnie osłabiony na resztę sezonu? Podstawowy piłkarz może przejść zabieg Górnik Zabrze nie musi się martwić o kondycję finansową. Na tym zawodniku zarobią dobre pieniądze Górnik Zabrze nie musi się martwić o kondycję finansową. Na tym zawodniku zarobią dobre pieniądze Raków Częstochowa z najwartościowszym zawodnikiem w Ekstraklasie. Transfermarkt zaktualizował wyceny Raków Częstochowa z najwartościowszym zawodnikiem w Ekstraklasie. Transfermarkt zaktualizował wyceny Sergio Ramos zaskoczy kierunkiem transferu? Na stole gigantyczny kontrakt Sergio Ramos zaskoczy kierunkiem transferu? Na stole gigantyczny kontrakt FC Barcelona planuje jeden spektakularny transfer. Trzy gwiazdorskie kandydatury FC Barcelona planuje jeden spektakularny transfer. Trzy gwiazdorskie kandydatury Lech Poznań ma kolejny nieoszlifowany diament. „Chętnych nie brakuje” Lech Poznań ma kolejny nieoszlifowany diament. „Chętnych nie brakuje” Patrice Evra diagnozuje problem PSG. „Dlatego nie radzą sobie w Lidze Mistrzów” Patrice Evra diagnozuje problem PSG. „Dlatego nie radzą sobie w Lidze Mistrzów”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy