Eduardo Camavinga ze zgodą na transfer. Konie ruszyły!

Eduardo Camavinga ze zgodą na transfer. Konie ruszyły! fot. Juanlu Fajardo / Shutterstock.com
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Fabrizio Romano

Eduardo Camavinga może opuścić Stade Rennais jeszcze tego lata, dowiedział się Fabrizio Romano.

Przyszłość skrzydłowego od dłuższego czasu jest jednym z głównych tematów w kontekście rynku transferowego. Zawodnik znajduje się na celowniku wielu klubów z najwyższej półki, które jednak cierpliwie czekały na rozwój sytuacji. Wszystko przez deklaracje, które złożył sam Camavinga.

18-latek oznajmił swojemu klubowi, że nie przedłuży kontraktu, który wygasa w przyszłym roku. To pozwala innym ekipom spokojnie obserwować jego dalszy rozwój i sprowadzić go jedynie za cenę prowizji oraz ekwiwalentów od wyszkolenia. Rennes chciało przeczekać najgorszy moment, odrzucając możliwość sprzedaży i licząc na zmianę decyzji gracza. To jednak nie nastąpiło, dlatego działacze się zreflektowali.

Fabrizio Romano informuje, że Camavinga został wpisany na listę transferową i Francuzi są w końcu otwarci na jego sprzedaż już tego lata. Ostatnie dni okna transferowego będą zatem kluczowe, a wszystko zależeć będzie od tego, jakie oferty trafią na Roazhon Park. Stade Rennais określiło swoją wycenę na poziomie 35 milionów euro.

Dziennikarz dodaje, że sprawa jest otwarta, bowiem w ostatnich tygodniach wyścig po Camavingę praktycznie się zakończył. Zainteresowane kluby widząc opór „Les Rouge et Noir” uznały, że przeczekają ten sezon, by pozyskać młody talent na zasadzie wolnego transferu.

Chętni mają zatem otwartą drogą na to, by pozyskać nastoletnią gwiazdę Ligue 1. Pytanie jednak, czy nie jest już za późno, zważywszy na to, iż okno transferowe dobiega końca w przyszłym tygodniu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy