Eduardo: Ronaldo zagra z Niemcami

Eduardo: Ronaldo zagra z Niemcami
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: FIFA

Bramkarz reprezentacji Portugalii Eduardo dos Reis Carvalho powiedział, że CR7 na pewno zagra w spotkaniu przeciwko Niemcom, które będzie miało miejsce za dwa dni.

Media na bieżąco obserwują sytuację zdrowotną jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. W ostatnim czasie Ronaldo nękało wiele problemów. Jeszcze przedwczoraj nie mógł dokończyć sesji treningowej, w której brał udział wraz ze swoim zespołem.

Portugalczyk próbuje wrócić do pełnej formy fizycznej w jak najszybszym czasie. Jak głoszą ostatnie raporty, gracz Realu Madryt próbuje rozbiegać dokuczający od dłuższego czasu uraz wykonując krótkie sprinty i inne lżejsze ćwiczenia.

Pomimo iż dla wielu ludzi obecność Cristiano to wciąż wielka zagadka, dla Eduardo jest jasne, że jego reprezentacyjny kolega weźmie udział w starciu z Niemcami.

- Cristiano trenuje bardzo dobrze. Ciężko pracuje i jesteśmy na sto procent pewni, że będzie gotowy na to niesamowie widowisko - stwierdził bramkarz. - Jest już zdrowy i nie może się doczekać startu tego turnieju. Jest zdeterminowany i podobnie jak my wszyscy jest napełniony ogromną energią i chce dać z siebie wszystko, aby pomóc wygrywać tej drużynie. - dodał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy