Eduards Višņakovs wrócił do Polski [OFICJALNIE]

Eduards Višņakovs wrócił do Polski [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Pogoń Siedlce

Eduards Višņakovs dołączył do Pogoni Siedlce na zasadzie wolnego transferu. To dla byłego napastnika Widzewu Łódź i Ruchu Chorzów powrót do Polski pięciu latach przerwy.

Trzynasta ekipa poprzedniego sezonu II ligi (trzeci poziom rozgrywkowy w naszym kraju) ma za sobą kilka pracowitych dni. Podczas nich sfinalizowano przyjazd trzech graczy, a także przedłużono współpracę z obiecującym zawodnikiem akademii młodzieżowej.

Najważniejszą wiadomością jest angaż mierzącego 189 centymetrów atakującego rodem z Łotwy. 31-letni Eduards Višņakovs to postać dobrze znana polskim kibicom.

Gdy w 2013 roku zawodnik po raz pierwszy przybył do naszego kraju, od razu przywitał się z Ekstraklasą 12 trafieniami i czterema asystami w 36 występach dla Widzewa Łódź. Później po dołączeniu do Ruchu Chorzów nie wyglądało to już tak dobrze, ale wszyscy w Pogoni Siedlce mają nadzieję, że nawiąże on do tej świetnej w swoim wykonaniu kampanii.

Jednocześnie do zespołu dołączyli Bartosz Klebaniuk (wypożyczenie z Pogoni Szczecin) i Mateusz Piotrowski (wypożyczenie z Gwardii Koszalin), a swój pierwszy profesjonalny kontrakt w karierze podpisał 16-letni Dominik Leszczuk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy