Egzotyczny transfer reprezentanta Rumunii?!

Egzotyczny transfer reprezentanta Rumunii?! fot. Transfery.info
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Gazeta Sporturilor

Zawodnik bułgarskiego Łudogorca Razgrad, Claudiu Keșerü, niemal na pewno opuści szeregi „Orłów” w trakcie zimowego okienka transferowego.

31-latek trafił do Bułgarii w 2015 roku i jest od tamtego momentu jedną z gwiazd tamtejszych rozgrywek ligowych. Swoimi licznymi trafieniami przyczynił się do dwukrotnego zdobycia przez Łudogorec tytułu ligowego, a w minionym sezonie zajął nawet pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelców. 

23-krotny reprezentant Rumunii pragnie poszukać jednak nowych wyzwań i zapowiedział już swoje rychłe opuszczenie ekipy sześciokrotnych mistrzów Bułgarii. 

Keșerü był w ostatnich miesiącach łączony z przenosinami m.in. do ligi włoskiej, gdzie zainteresowanie jego usługami miały wykazywać Sampdoria i Fiorentina. Najnowsze doniesienia wskazują jednak na to, że rumuński napastnik jest także mile widziany w zupełnie innej części globu.

Jose Gabriel Lavin będący prezydentem meksykańskiego drugoligowca, Atlante FC, zakomunikował w jednym wywiadów, iż jego klub znajduje się w zaawansowanej fazie rozmów z zawodnikiem i jego agentem. Ewentualne przenosiny zawodnika za ocean nie byłyby pierwszą w jego karierze przeprowadzką na inny kontynent, gdyż przed transferem do Łudogorca występował w katarskiej Al-Gharafie.

Zawodnik bułgarskiego hegemona jest szczególnie znany ze swych występów we francuskiej drugiej lidze, w której strzelał liczne bramki dla Nantes oraz Angers. W 2014 roku, będąc piłkarzem Steauy Bukareszt, zasłynął dość niecodziennym wyczynem, jaki stanowiło strzelenie sześciu bramek w meczu ligowym przeciwko Pandurii Târgu Jiu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy