Egzotyczny transfer reprezentanta Rumunii?!

Egzotyczny transfer reprezentanta Rumunii?! fot. Transfery.info
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Gazeta Sporturilor

Zawodnik bułgarskiego Łudogorca Razgrad, Claudiu Keșerü, niemal na pewno opuści szeregi „Orłów” w trakcie zimowego okienka transferowego.

31-latek trafił do Bułgarii w 2015 roku i jest od tamtego momentu jedną z gwiazd tamtejszych rozgrywek ligowych. Swoimi licznymi trafieniami przyczynił się do dwukrotnego zdobycia przez Łudogorec tytułu ligowego, a w minionym sezonie zajął nawet pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelców. 

23-krotny reprezentant Rumunii pragnie poszukać jednak nowych wyzwań i zapowiedział już swoje rychłe opuszczenie ekipy sześciokrotnych mistrzów Bułgarii. 

Keșerü był w ostatnich miesiącach łączony z przenosinami m.in. do ligi włoskiej, gdzie zainteresowanie jego usługami miały wykazywać Sampdoria i Fiorentina. Najnowsze doniesienia wskazują jednak na to, że rumuński napastnik jest także mile widziany w zupełnie innej części globu.

Jose Gabriel Lavin będący prezydentem meksykańskiego drugoligowca, Atlante FC, zakomunikował w jednym wywiadów, iż jego klub znajduje się w zaawansowanej fazie rozmów z zawodnikiem i jego agentem. Ewentualne przenosiny zawodnika za ocean nie byłyby pierwszą w jego karierze przeprowadzką na inny kontynent, gdyż przed transferem do Łudogorca występował w katarskiej Al-Gharafie.

Zawodnik bułgarskiego hegemona jest szczególnie znany ze swych występów we francuskiej drugiej lidze, w której strzelał liczne bramki dla Nantes oraz Angers. W 2014 roku, będąc piłkarzem Steauy Bukareszt, zasłynął dość niecodziennym wyczynem, jaki stanowiło strzelenie sześciu bramek w meczu ligowym przeciwko Pandurii Târgu Jiu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ederson zaskoczył na konferencji. „Jest duża szansa, że tu przyjdzie. To wielki trener” Ederson zaskoczył na konferencji. „Jest duża szansa, że tu przyjdzie. To wielki trener” Liverpool obrał na cel piłkarza Bayernu Monachium Liverpool obrał na cel piłkarza Bayernu Monachium Paweł Tomczyk, były prezes Motoru Lublin, przerywa milczenie. „Moje życie prywatne i zawodowe zostało oplute” Paweł Tomczyk, były prezes Motoru Lublin, przerywa milczenie. „Moje życie prywatne i zawodowe zostało oplute” FC Barcelona z zuchwałym planem na sprowadzenie Lionela Messiego. To może się udać FC Barcelona z zuchwałym planem na sprowadzenie Lionela Messiego. To może się udać Transfery - Relacja na żywo [22/03/2023] Transfery - Relacja na żywo [22/03/2023] Mateusz Borek o decyzji Fernando Santosa: Śmiech na sali. Takiej parodii dawno nie było Mateusz Borek o decyzji Fernando Santosa: Śmiech na sali. Takiej parodii dawno nie było Dawid Kownacki: Mam kilka konkretnych ofert. Wszystko jest wynegocjowane Dawid Kownacki: Mam kilka konkretnych ofert. Wszystko jest wynegocjowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy