Eintracht Frankfurt nie zwalnia tempa. Drugi transfer na sezon 2023/2024 zamknięty

Eintracht Frankfurt nie zwalnia tempa. Drugi transfer na sezon 2023/2024 zamknięty fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: SPORT1 | Bild

Eintracht Frankfurt przygotowuje się do przebudowy składu. Latem zespół wzmocni Omar Marmoush, piłkarz Wolfsburga - informują SPORT1 i „Bild”.

„Orły” w ostatnich dwóch sezonach dały się poznać jako ekipa, która nie boi się niczego ani nikogo. Pod wodzą Olivera Glasnera piłkarze pokonali FC Barcelonę (3:2), RB Lipsk (4:0) czy Union Berlin (dwukrotnie 2:0).

Na swoim koncie klub ma już trofeum Ligi Europy, a obecnie jest w grze o Puchar Niemiec. Jeśli nawet uda się wygrać te rozgrywki, za trzy miesiące dojdzie do roszad kadrowych.

30 czerwca wygasają umowy Daichiego Kamady, Evana N’Dicki oraz Almamy’ego Touré. Cała trójka zmienia pracodawcę.

W tej sytuacji Eintracht Frankfurt postanowił działać i już zapewnił sobie usługi środkowego defensora. Do ekipy dołączy Willian Pacho.

Wspomniany Kamada podczas bieżących zmagań kilkukrotnie grał na pozycji lewoskrzydłowego. To właśnie ten obszar wzmocni Omar Marmoush.

SPORT1 donosi o zamknięciu procedury testów medycznych, a „Bild” pisze szerzej o całej sprawie.

Według dziennika operację należy uznać za sfinalizowaną. Egipcjanin zgodził się podpisać kontrakt ważny do 30 czerwca 2027 roku.

Umowa prawonożnego zawodnika z Wolfsburgiem wygasa już latem. Przybędzie on zatem na mocy wolnego transferu.

24-latek oferuje sporą wszechstronność. Może grać na obu skrzydłach, a dodatkowo radzi sobie jako środkowy napastnik, co daje bagaż bezpieczeństwa na wypadek odejścia Randala Kolo Muaniego.

Jak dotąd w tym sezonie Marmoush zgromadził 28 występów, które okrasił sześcioma trafieniami oraz asystą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy