Eintracht rezygnuje z zakupu Bendtnera

Eintracht rezygnuje z zakupu Bendtnera
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Kicker

Nicklas Bendtner nie trafi do Eintrachtu Frankfurt. Tę informację potwierdził prezes rady nadzorczej klubu Heribert Bruchhagen.

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że transfer Nicklasa Bendtnera do Eintrachtu jest już przesądzony. Ostatecznie Duńczyk do Frankfurtu na pewno nie trafi. - Po dokładnej analizie wszystkich za i przeciw zdecydowaliśmy, że zatrudnienie Bendtnera jest mało realne - przekonuje Heribert Bruchhagen.

Spekuluje się, że głównym powodem dla takiej sytuacji są wymagania finansowe 25-latka.

Rezygnacja z pozyskania reprezentanta Danii oznacza dla Eintrachtu kolejne poszukiwania nowego napastnika. Jednym z kandydatów jest Vaclav Kadlec. Wydaje się, że to właśnie 21-letni zawodnik Sparty Praga jest teraz głównym kandydatem do wzmocnienia siły ofensywnej drużyny z Frankfurtu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy