Ekstraklasa: Andrej Kadlec opuścił Jagiellonię Białystok [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Andrej Kadlec opuścił Jagiellonię Białystok [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jagiellonia Białystok

Andrej Kadlec nie jest już zawodnikiem Jagiellonii Białystok.

Andrej Kadlec trafił do Jagiellonii Białystok ze Spartaka Trnawa. Zawodnik wcześniej dobrze radził sobie na Słowacji, dlatego wiązano z tym ruchem duże nadzieje.

Ostatecznie jednak 25-latek zawiódł i przypominał raczej cień piłkarza, który oczarował skautów ekipy ze stolicy Podlasia.

W zimie dużo mówiło się o nim w kontekście wypożyczenia do Podbeskidzia Bielsko-Biała, ale temat ostatecznie upadł. Na przeszkodzie stanęła kontuzja.

Jeśli chodzi o rundę wiosenną obecnego sezonu, to defensor nie wystąpił w żadnym meczu. Z tego powodu strony podjęły negocjacje odnośnie do zakończenia współpracy.

Konsensus udało się znaleźć w ostatnich dniach, o czym poinformowała Jagiellonia. W tym przypadku doszło do rozstania za porozumieniem stron.

Na ten moment ciężko ferować, czy 25-latek pozostanie w Polsce, czy też poszuka dla siebie zatrudnienia w jednym z klubów zagranicznych.

Kadlec rozegrał dla Jagiellonii Białystok łącznie 33 mecze. Jego dorobek to gol oraz dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Paulinho bliski powrotu do Europy Paulinho bliski powrotu do Europy Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy