Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok finalizuje dwa transfery

Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok finalizuje dwa transfery
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Meczyki.pl| Sport.pl

Nowymi zawodnikami Jagiellonii Białystok mają zostać Godfrey Stephen i Myrosław Mazur, o czym poinformował Tomasz Włodarczyk z portalu „Meczyki.pl”.

W ostatnich dniach do ofensywy transferowej przystąpiła Jagiellonia Białystok. Środowe przedpołudnie okazało się bowiem dla działaczy idealnym momentem na przedstawienie nowego lewego defensora, Bojana Nasticia.

Okazuje się jednak, że nie będzie to jedyny nowy nabytek drużyny prowadzonej przez Bogdana Zająca. O krok od przenosin do stolicy Podlasia są także dwaj inni piłkarze.

Jak informuje Tomasz Włodarczyk z portalu „Meczyki.pl”, nowymi zawodnikami siódmej siły Ekstraklasy mają zostać Godfrey Stephen oraz Myrosław Mazur.

Pierwszy z graczy ma trafić do Polski z Isłacz Minski Rajon na zasadzie transferu definitywnego. Białoruski klub ma zarobić na nim blisko 250 tysięcy euro. Podpisze on kontrakt do 30 czerwca 2025 roku.

Lewy defensor, który może pochwalić się występami w reprezentacji Nigerii do lat 23, powinien rywalizować o miejsce w składzie ze wspomnianym Bojanem Nasticiem.

20-latek rozegrał w poprzednim sezonie 31 spotkań, a jego dorobek to dwie bramki i cztery asysty.

Drugi z zawodników to z kolei środkowy obrońca, któremu w ostatnich tygodniach przyglądał się sztab szkoleniowy Jagiellonii Białystok. Bogdan Zając wydał na jego temat pozytywną opinię, dlatego też dołączy on wkrótce do nowych kolegów.

W tym przypadku umowa ma zostać parafowana do 30 czerwca 2021 roku i zawierać opcję przedłużenia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy