Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok finalizuje dwa transfery

Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok finalizuje dwa transfery
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Meczyki.pl| Sport.pl

Nowymi zawodnikami Jagiellonii Białystok mają zostać Godfrey Stephen i Myrosław Mazur, o czym poinformował Tomasz Włodarczyk z portalu „Meczyki.pl”.

W ostatnich dniach do ofensywy transferowej przystąpiła Jagiellonia Białystok. Środowe przedpołudnie okazało się bowiem dla działaczy idealnym momentem na przedstawienie nowego lewego defensora, Bojana Nasticia.

Okazuje się jednak, że nie będzie to jedyny nowy nabytek drużyny prowadzonej przez Bogdana Zająca. O krok od przenosin do stolicy Podlasia są także dwaj inni piłkarze.

Jak informuje Tomasz Włodarczyk z portalu „Meczyki.pl”, nowymi zawodnikami siódmej siły Ekstraklasy mają zostać Godfrey Stephen oraz Myrosław Mazur.

Pierwszy z graczy ma trafić do Polski z Isłacz Minski Rajon na zasadzie transferu definitywnego. Białoruski klub ma zarobić na nim blisko 250 tysięcy euro. Podpisze on kontrakt do 30 czerwca 2025 roku.

Lewy defensor, który może pochwalić się występami w reprezentacji Nigerii do lat 23, powinien rywalizować o miejsce w składzie ze wspomnianym Bojanem Nasticiem.

20-latek rozegrał w poprzednim sezonie 31 spotkań, a jego dorobek to dwie bramki i cztery asysty.

Drugi z zawodników to z kolei środkowy obrońca, któremu w ostatnich tygodniach przyglądał się sztab szkoleniowy Jagiellonii Białystok. Bogdan Zając wydał na jego temat pozytywną opinię, dlatego też dołączy on wkrótce do nowych kolegów.

W tym przypadku umowa ma zostać parafowana do 30 czerwca 2021 roku i zawierać opcję przedłużenia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE] U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy