Ekstraklasa: Jonathan de Amo w Stali Mielec [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Jonathan de Amo w Stali Mielec [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stal Mielec

Stal Mielec poinformowała o pozyskaniu Jonathana de Amo.

Walcząca o ligowy byt Stal Mielec poinformowała o pozyskaniu kolejnego zawodnika. Tym razem do zespołu prowadzonego przez Leszka Ojrzyńskiego dołączył Jonathan de Amo.

31-latek przenosi się do wspomnianej ekipy z Bruk-Bet Termalicy Nieciecza na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2021 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Dla urodzonego w Barcelonie defensora jest to powrót do drużyny, w której to barwach miał okazję występować w sezonie 2018/2019. Ówczesny pierwszoligowiec był prowadzony wtedy przez Artura Skowronka.

Defensor jest wychowankiem Sant Andreu. W swojej karierze był też związany między innymi z rezerwami Espanyolu i Celty Vigo.

Od lipca 2019 roku przywdziewał trykot wspomnianych „Słoni”. Dla tej drużyny rozegrał 42 mecze. Jego dorobek to gol i asysta.

Poza Hiszpanem pozyskano wcześniej trzech innych piłkarzy: Aleksandyra Kolewa, Albina Granlunda i Macieja Jankowskiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy