Ekstraklasa: Mecz Piast Gliwice - Lechia Gdańsk przedwcześnie zakończony. Walkower [WIDEO] fot. Dariusz Boczek [Twitter]

Spotkanie ostatniej kolejki Ekstraklasy pomiędzy Piastem Gliwice a Lechią Gdańsk zostało najpierw przerwane, a następnie przedwcześnie zakończone.

W sobotę o 17:30 rozpoczęło się dziewięć meczów ostatniej kolejki Ekstraklasy. W jednym z nich Piast Gliwice podejmował Lechię Gdańsk.

W 30. minucie goście z Trójmiasta objęli prowadzenie za sprawą Marco Terrazzino, który strzelił swojego pierwszego gola w tym sezonie.

W 66. minucie spotkanie zostało przerwane. Powodem takiego stanu rzeczy było zachowanie kibiców Lechii, którzy zaczęli rzucać na murawę race. Sędzia główny Marcin Kochanek zadecydował, że piłkarze udadzą się do szatni. Na antenie Canal+ Sport można było usłyszeć, że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż mecz przedwcześnie się zakończy i Piastowi zostanie przyznany walkower.

Zawodnicy wrócili na boisko z zastrzeżeniem, że jeśli jeszcze raz coś na nim wyląduje, mecz faktycznie się zakończy.

Nie trzeba było na to długo czekać i Kochanek użył gwizdka po raz ostatni.

Kibice Lechii nie po raz pierwszy okazali rozgoryczenie spadkiem z Ekstraklasy. Gdańszczanie już jakiś czas temu stracili szanse na utrzymanie na najwyższym szczeblu.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wtedy Arkadiusz Milik wróci do reprezentacji Polski. Michał Probierz deklaruje Wtedy Arkadiusz Milik wróci do reprezentacji Polski. Michał Probierz deklaruje „Wiem, że eliminacje były do d*py”. Robert Lewandowski szczery do bólu „Wiem, że eliminacje były do d*py”. Robert Lewandowski szczery do bólu „Albo będziemy sku*wielami, albo dostaniemy wpie*dol”. Wojciech Szczęsny nie owijał w bawełnę „Albo będziemy sku*wielami, albo dostaniemy wpie*dol”. Wojciech Szczęsny nie owijał w bawełnę Szykuje się ciekawy powrót do Lecha Poznań?! „Jest ostatnio w gazie” Szykuje się ciekawy powrót do Lecha Poznań?! „Jest ostatnio w gazie” OFICJALNIE: Znów to zrobił... Sandro Tonali oskarżony o obstawianie zakładów po transferze do Newcastle United OFICJALNIE: Znów to zrobił... Sandro Tonali oskarżony o obstawianie zakładów po transferze do Newcastle United Zinédine Zidane opcją dla giganta. Brak znajomości języka nie stanowi problemu Zinédine Zidane opcją dla giganta. Brak znajomości języka nie stanowi problemu Zawodzi w Śląsku Wrocław na całej linii, ale Jacek Magiera jeszcze go nie skreśla. „Popracuję z nim” Zawodzi w Śląsku Wrocław na całej linii, ale Jacek Magiera jeszcze go nie skreśla. „Popracuję z nim”