Ekstraklasa: Mecz Warta Poznań - Legia Warszawa nie odbędzie się w niedzielę [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Mecz Warta Poznań - Legia Warszawa nie odbędzie się w niedzielę [OFICJALNIE]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Warta Poznań

Warta Poznań potwierdziła spekulacje odnośnie sytuacji w jej zespole. Po kilku odnotowanych zakażeniach koronawirusem, mecz z Legią Warszawa nie dojdzie do skutku w pierwotnym terminie.

„Zieloni” w opublikowanym komunikacie odtworzyli przebieg zdarzeń, który doprowadził do odwołania starcia z mistrzem Polski. Jak ujawniono, już w tygodniu poprzedzającym planowane spotkanie, test na obecność COVID-19 w organizmie w jednym przypadku okazał się pozytywny. Z czasem liczba chorych zaczęła się rozrastać i obecnie są to cztery osoby.

Dzisiaj na izolację wysłanych zostało jeszcze trzech pracowników klubu, co przesądziło o przełożeniu meczu, który pierwotnie miał się rozpocząć dzisiaj o godzinie 15:00.

Beniaminek Ekstraklasy zdążył już poinformować o wyznaczeniu nowego terminu zawodów. Wstępnie do pojedynku powinno dojść 3 listopada, ale termin ten musi jeszcze zostać zatwierdzony przez CANAL+, a więc nadawcę rozgrywek.

Warta Poznań jak na razie zgromadziła cztery „oczka”, co daje jej trzynastą pozycję w tabeli. Z kolei Legia Warszawa zajmuje ósme miejsce.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy