Ekstraklasa: Piękne gole w meczu Radomiak Radom - Miedź Legnica [WIDEO]

Ekstraklasa: Piękne gole w meczu Radomiak Radom - Miedź Legnica [WIDEO] fot. Canal+ Sport
Źródło: Canal+ Sport

Radomiak Radom zremisował w pierwszym niedzielnym meczu Ekstraklasy z Miedzią Legnica 1:1. Ozdobą spotkania były obie bramki.

Miedź Legnica przyjechała do Radomia jako beniaminek. Ekipa z województwa dolnośląskiego wygrała poprzedni sezon I ligi. Jest więc teraz w takiej samej sytuacji jak przed rokiem zespół Radomiaka.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem. Pierwszy gol padł kilka minut po przerwie. Jens Martin Gammelby dośrodkował wtedy z prawego skrzydła w kierunku znajdującego się w polu karnym radomian Macieja Śliwy. 21-letni skrzydłowy efektownie uderzył z powietrza „nożycami”.

Dla młodego zawodnika to druga bramka w Ekstraklasie. Pierwszą zdobył przed laty w koszulce Wisły Kraków.

Radomiak odpowiedział w 80. minucie. Drużyna z Radomia początkowo prowadziła akcję prawą stroną, ale piłka została przerzucona na lewo. Tam Pedro Justiniano znalazł Dawida Abramowicza, który huknął na bramkę z boku pola karnego.

Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [16/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [16/04/2024] Mauricio Pochettino wściekł się przez dziecinne zachowanie piłkarzy Chelsea. „Obiecuję, że to się więcej nie powtórzy” Mauricio Pochettino wściekł się przez dziecinne zachowanie piłkarzy Chelsea. „Obiecuję, że to się więcej nie powtórzy” OFICJALNIE: Gwiazda ogłosiła odejście z Lazio w dniu... swoich urodzin. Wybrała już nowy klub! OFICJALNIE: Gwiazda ogłosiła odejście z Lazio w dniu... swoich urodzin. Wybrała już nowy klub! To najgorzej wykonany rzut karny w tym sezonie [WIDEO] To najgorzej wykonany rzut karny w tym sezonie [WIDEO] Piłkarze Chelsea poszarpali się o rzut karny. Absurdalne sceny w meczu Premier League [WIDEO] Piłkarze Chelsea poszarpali się o rzut karny. Absurdalne sceny w meczu Premier League [WIDEO] Górnik Zabrze z rosnącymi szansami na następną dużą sprzedaż. Zainteresowanie nową gwiazdą rośnie Górnik Zabrze z rosnącymi szansami na następną dużą sprzedaż. Zainteresowanie nową gwiazdą rośnie Wypożyczony piłkarz FC Barcelony wykluczył powrót. „Muszę się rozwijać” Wypożyczony piłkarz FC Barcelony wykluczył powrót. „Muszę się rozwijać”