Ekstraklasa: Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin [SKŁADY]

Ekstraklasa: Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin [SKŁADY]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Raków Częstochowa | Zagłębie Lubin

W 34. kolejce Ekstraklasy zmierzą się ze sobą Raków Częstochowa oraz Zagłębie Lubin. Z tej okazji prezentujemy składy na to spotkanie.

Ekipa z Częstochowy jest liderem grupy spadkowej, w której jednak od połowy tabeli panuje ogromny ścisk. Tym sposobem, na cztery kolejki przed końcem rozgrywek, lubinianie tracą do swojego dzisiejszego rywala sześć punktów.

Początek meczu o godzinie 15:00. Transmisję przeprowadzą stacje CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT 3, a zawody skomentują Robert Skrzyński oraz Maciej Murawski.

***

RAKÓW CZĘSTOCHOWA:

Gliwa; Petrasek, Piątkowski, Musiolik, Sapała, Kościelny, Lederman, Kun, Bartl, Tijanić, Brown Forbes.

Ławka: Szumski, Niewulis, Tudor, Oziębała, Babenko, Kaczmarek, Jach, Bator, Mikołajewski.

ZAGŁĘBIE LUBIN:

Hładun; Czerwiński, Kopacz, Guldan, Balić, Baszkirow, Starzyński, Poręba, Szysz, Bohar, Sirk.

Ławka: Forenc, Živec, Pakulski, Bogacz, Sypek, Tosik, Chodyna, Jończy, Kruk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy