Ekstraklasa: Składy na Górnik Zabrze - Warta Poznań

Ekstraklasa: Składy na Górnik Zabrze - Warta Poznań
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Górnik Zabrze| Warta Poznań

Poznaliśmy składy, jakie do gry desygnowali trenerzy Górnika Zabrze i Warty Poznań.

Poniedziałek to dzień, w którym to do gry wracają zespoły rywalizujące w ramach rozgrywek Ekstraklasy. W jednym ze spotkań Górnik Zabrze podejmie Wartę Poznań.

Wydaje się, że faworytem tej potyczki są gospodarze, którzy nie tylko są wyżej w tabeli, ale wygrali też i pierwszy mecz tych ekip w stosunku 1-0.

Początek starcia o godzinie 12:30. Transmisję ma przeprowadzić Canal+Sport.

Składy na Górnik Zabrze - Warta Poznań:

Górnik: Chudy, Gryszkiewicz, Wiśniewski, Paluszek, Janża, Kubica, Manneh, Prochazka, Rostkowski, Boakye, Jimenez.
Ławka: Neugebauer, Koj, Krawczyk, Michalski, Nowak, Pawłowski, Sobczyk, Ściślak, Wojtuszek.

Warta: Lis, Grzesik, Ławniczak, Kiełb, Ivanov, Trałka, Kuzdra, Kupczak, Baku, Żurawski, Kuzimski.
Ławka: Bielica, Czyżycki, Rodriguez, Rybicki, Janicki, Spychała, Jaroch, Sopoćko, Nawrocki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy