Ekstraklasa: Składy na Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk. Jest debiutant

Ekstraklasa: Składy na Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk. Jest debiutant
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jagiellonia Białystok I Lechia Gdańsk

Wiemy już, w jakich składach wystąpią Jagiellonia Białystok i Lechia Gdańsk w niedzielnym meczu Ekstraklasy.

Piąta w tabeli Lechia ma na koncie 42 punkty - tyle samo co Piast Gliwice i Śląsk Wrocław. Jagiellonia jest dopiero jedenasta.

Do gry wraca dzisiaj Bojan Nastić, a w jedenastce „Jagi” znalazł się również Jakub Orpik. 17-letni pomocnik zadebiutuje w jej pierwszej drużynie i jednocześnie w Ekstraklasie.

Pierwszy gwizdek o 17:30.

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK: Dziekoński; Prikryl, Tiru, Augustyn, Nastić, Orpik, Pospisil, Wrzesiński, Mystkowski, Bida, Puljić.
Ławka: Węglarz, Makuszewski, Imaz, Cernych, Twardek, Borysiuk, Lopez, Twarowski, Kwiecień.

LECHIA GDAŃSK: Kuciak; Pietrzak, Maloca, Kopacz, Fila, Kubicki, Gajos, Makowski, Udovicić, Ceesay, Flavio.
Ławka: Alomerović, Tobers, Żukowski, Nalepa, Egy M.V., Biegański, Koperski, Musolitin, Kałuziński.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy