Ekstraklasa: Składy na mecz Lech Poznań - Miedź Legnica [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Składy na mecz Lech Poznań - Miedź Legnica [OFICJALNIE]
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Lech Poznań | Miedź Legnica

Poznaliśmy składy na mecz 19. kolejki Ekstraklasy, w którym Lech Poznań podejmie Miedź Legnicę. Mistrz Polski szuka przełamania.

Cztery dni temu obydwie drużyny mierzyły się ze sobą w zaległej drugiej kolejce ligowej. Wówczas na stadionie imienia Orła Białego padł dwubramkowy remis.

To drugi podział punktów podopiecznych Johna van den Broma po wznowieniu rozgrywek. Poznaniacy liczą, że powiedzenie „do trzech razy sztuka” znajdzie dzisiaj odzwierciedlenie na boisku.

Zgoła odmienne nastroje panują, w tkwiącej w strefie spadkowej, Miedzi Legnica. Zespół Grzegorza Mokrego uzbierał dwa „oczka” w starciu z trudnymi rywalami, co warto docenić. Oczywiście, sytuacja w Legnicy nadal nie zachwyca, bo do bezpiecznego miejsca brakuje sześciu punktów.

W drużynie mistrzów Polski z powodu kontuzji nie ujrzymy niezmiennie na murawie dwóch zawodników - Lubomira Satki i Barry'ego Douglasa.

Początek meczu o godzinie 15:00. Transmisję z Poznania zapewnią Canal + Sport i Canal + Sport 3.

***

Składy na mecz Lech Poznań - Miedź Legnica

Lech:

Bednarek - Pereira, Dagerstal, Milić, Czerwiński - Kwekweskiri, Sousa, Velde, Marchwiński, Szymczak - Ishak.

Ławka:

Ba Loua, Holec, Karlstrom, Murawski, Salamon, Skóraś, Sobiech, Citaiszwili.

Miedź:

Abramowicz - Gulen, Niewulis, Carolina - Masouras, Dominguez, Drygas, Matynia - Narsingh, Henriquez, Kobacki.

Ławka:

Kapino, Matuszek, Chuca, Obieta, Naveda, Drachal, Zapolnik, Kostka, Mijusković.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Za taką kwotę Chelsea pozwoli odejść Mateo Kovačiciowi Za taką kwotę Chelsea pozwoli odejść Mateo Kovačiciowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy