Ekstraklasa: Składy na Motor Lublin - Górnik Zabrze [OFICJALNIE]

2024-09-13 17:07:41; Aktualizacja: 19 godzin temu
Antoni Obrębski
Antoni Obrębski Źródło: Motor Lublin | Górnik Zabrze

Poznaliśmy składy na spotkanie ósmej kolejki Ekstraklasy pomiędzy Motorem Lublin a Górnikiem Zabrze.

Za nami już przerwa reprezentacyjna, piątek zatem oznacza powrót do ligowych zmagań w wielu krajach, w tym w Polsce. Znowu więc przyjdzie nam obserwować starcia klubów Ekstraklasy, a pierwszym z takich będzie rywalizacja Motoru Lublin z Górnikiem Zabrze.

Zespół Mateusza Stolarskiego przed przerwą na spotkania reprezentacji pojechał do Warszawy, gdzie nawet prowadził. Z pewnością jednak szkoleniowiec nie był zadowolony ze swojej ekipy, która ostatecznie przegrała przy ulicy Łazienkowskiej 2:5.

Goście z Zabrza również mogą przystąpić do tej rywalizacji porządnie zmotywowani. Klub całkiem dobrze wszedł w sezon, ale ostatnie trzy mecze to dla niego brak zwycięstwa. W tym czasie podopieczni Jana Urbana zremisowali z Rakowem Częstochowa, przegrali na wyjeździe z Cracovią i polegli u siebie z Lechią Gdańsk.

Pierwszy gwizdek arbitra zaplanowany jest na godzinę 18:00. Transmisję ze spotkania obejrzymy na antenie Canal+ Sport 3 oraz w aplikacji i serwisie Canal+ Online.