Ekstraklasa: Składy na Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Składy na Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Pogoń Szczecin | Śląsk Wrocław

Poznaliśmy składy, które do gry desygnowali trenerzy Pogoni Szczecin i Śląska Wrocław na niedzielny mecz Ekstraklasy.

Niedziele to dzień, w którym kontynuowane są mecze w ramach piętnastej kolejki Ekstraklasy, a w niej nie brakuje ciekawych potyczek. Do takich na pewno należy zaliczyć dzisiejsze starcie w Szczecinie.

To właśnie tam miejscowa Pogoń postara się o komplet punktów ze Śląskiem Wrocław.

Po raz ostatni te zespoły mierzyły się ze sobą 28 lutego tego roku. Wtedy to górą byli „Wojskowi”, którzy pokonali rywala 2-1 po dublecie Erika Expósito. Hiszpan również i dziś znalazł się w wyjściowym składzie na to starcie.

Czy 25-latek, który ma w tym sezonie Ekstraklasy już dziewięć goli, ponownie trafi do siatki? Przekonamy się punktualnie o 15:00, bo właśnie na tę godzinę zaplanowano pierwszy gwizdek. Transmisja w Canal+Sport.

Składy na Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław:

Pogoń: Stipica, Bartkowski, Kostas, Zech, Mata, Dąbrowski, Kozłowski, Kowalczyk, Carlos, Kurzawa, Zahović.
Ławka: Bursztyn, Malec, Stolarski, Łęgowski, Drygas, Żurawski, Grosicki, Kucharczyk, Parzyszek.

Śląsk: Putnocky, Bejger, Golla, Verdasca, Makowski, Mączyński, Janasik, Stiglec, Schwarz, Sobota, Exposito.
Ławka: Szromnik, Poprawa, Lewkot, Garcia, Iskra, Pich, Zylla, Łyszczarz, Quintana.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE] Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy